HOT! Promocje i okazje Xbox

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pamiętajcie jeszcze o Saints Row 4 + dodatek za 25 zł w cyfrze. Sam SR4 to 28 zł a sam dodatek też ponad 20. Wczoraj się dowiedziałem dopiero i załapałem.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik

Fixxxer1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Myślę, że warto rzucić okiem na ofertę
http://ultragames.pl/xbox-one/

Nie wiem co prawda czy pudełka, czy cyfrowa dystrybucja, bo nie sprawdzałem osobiście, ale niektóre ceny zachęcają:

Final Fantasy: Type-0 75zł
Halo: The Master Chief Collection (PL) 69zł
Kupiłem u nich to Halo TMCC i się zawiodłem. Miała być wersja PL a dostałem szwabską.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
 

goran

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
W tej chwili cena już wróciła do 190pln ale zdążyłem kupić. Tylko bardzo długo trwa u nich realizacja.

Kupiłem u nich to Halo TMCC i się zawiodłem. Miała być wersja PL a dostałem szwabską.
Masz na myśli pudełko czy grę? Pudełka są u nich często po niemiecku ale gra instaluje się zgodnie z regionem. Dla przykładu Sports Rivals mam od nich z pudełkiem w DE a gra jest w PL, podobnie Forza 5 LE - pudełko DE a gra w ANG ;)
 

amholen

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
@WRUB5ON diablo chciałeś
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
 

amholen

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

amholen

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
mam pytanko czy Ori and the Blind Forest w wersji Definitive Edition jest za 18zł tylko dla posiadaczy wersji podstawowej? Czy dla każdego z goldem?
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tylko dla tych co kupili ori wcześniej.
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
mam pytanko czy Ori and the Blind Forest w wersji Definitive Edition jest za 18zł tylko dla posiadaczy wersji podstawowej? Czy dla każdego z goldem?
tak dla tych co kupili dawniej podstawkę a na Rosji wychodzi 249,00 Rubli z 419,00 Rubli zwykłe konta bez Gold
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
tak dla tych co kupili dawniej podstawkę a na Rosji wychodzi 249,00 Rubli z 419,00 Rubli zwykłe konta bez Gold
Gdzie wy tą promocje macie? Ja mam te Ori zakupione już dawno temu z promocji dwg, golda mam, a cena w store na PL wisi dalej 69,99. Chyba, że to na jakimś regionie? :)
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
Gdzie wy tą promocje macie? Ja mam te Ori zakupione już dawno temu z promocji dwg, golda mam, a cena w store na PL wisi dalej 69,99. Chyba, że to na jakimś regionie? :)
Region nieważne jaki tylko musisz łapać sie na promocję od M$
kupiłem dawno temu podstawkę 22.03.2015 za podstawową wtedy cenę 69,99 zł bez żadnych promo z goldem a teraz mam taką cenę(miałem bo dokupiłem właśnie wersję DE) http://zapodaj.net/9938fab49674c.jpg.html
własnie M$ daje różne oferty w różnych przypadkach np dziś też są dostępne na konsoli XO darmowe konta GOLD bez karty kredytowej jak ktoś ma konto i nigdy nie miał golda itd ale tylko niektóre nie wszystkie są to losowe promocje dla wybranych niedawno było diablo 3 w podobnej akcji niektórzy mięli zniżki ja nie miałem na żadnym z moich kont, myślę że znaczenie co do promocji tych okazjonalnych ma to że jak widzę w historii zakupów moje konto jest PL i zawsze płaciłem tylko w zł nigdy nie było innych sposobów zakupów w obcej walucie(teraz w Rublach dopiero ze zdrapki), dawniej miałem na tym koncie wykorzystanego darmowego golda z karty kredytowej
 
Ostatnia edycja:

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
@jaszczurka23 na www promki nie mam, ale w konsoli już mam za te 17,99 :D

Edit: na www też już mam :D
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W ramach wyjaśnienia. Na www promocje pokazuje po zalogowaniu bo tylko tak może zweryfikować czy mamy grę czy nie. I promocja to złe określenie. To jest po prostu zniżka dla posiadaczy gry bo ta edycja niewiele się różni od poprzedniej.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
W ramach wyjaśnienia. Na www promocje pokazuje po zalogowaniu bo tylko tak może zweryfikować czy mamy grę czy nie. I promocja to złe określenie. To jest po prostu zniżka dla posiadaczy gry bo ta edycja niewiele się różni od poprzedniej.
Byłam zalogowana i nie pokazywało :) Dopiero po wejściu w kafelek na konsoli zmieniła się i cena na www ;)
 

Do góry Bottom