Promocje - luźne rozmowy

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
12/15/2016 Dying Light: The Following - Enhanced Edition Completed $23.99 i to jeszcze na dodatek z gold 2-days trial
 

marcines82

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mi tydzień temu już nie działało z adresu, który działał w listopadzie. Zobaczymy, czy koledze się z takim uda.
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
amholen - zapytam czy to zdrapka na dolary Usa czy na Cad (kanadyjskie) ? jeśli kanadyjskie to wiesz już dlaczego nie możesz , jeśli USA to czy robisz to przez sklep na region usa przez np www z ip na usa bo czasem tak właśnie trzeba , jeśli z konsoli to tak samo region na usa i wtedy zakupy , jaki domyślnie masz region konta (jak zakładałeś konto lub migrowałeś jeśli) ?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Weźcie mnie nie straszcie, bo ja też mam zamiar zrobić zakup na US i nie wyobrażam sobie, żeby mi jakimiś błędami sypało. Próbowałeś mieć konsolę na US ustawioną w lokalizacji i spróbować finalizacji na konsoli? Tu masz świeże dane, gdzie zakup na US się powiódł: http://xboxforum.pl/threads/obejscie-blokady-ms-na-ruskich-zdrapkach.163652/page-2#post-1339693
 

amholen

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mi tydzień temu już nie działało z adresu, który działał w listopadzie. Zobaczymy, czy koledze się z takim uda.
Nie uda. To samo wyskakuje. Z poziomu konsoli próbowałem to samo. Dolary mam z us [emoji6] . Domyślnie mam region pl, ale bralem np free w goldzie z Japonii i szło.
Gdzie kupić doladowanie 3$ bo na amazonii widzę tylko 10?
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja kupuję dolce na G2A.com
https://www.g2a.com/xbox-live-3-usd-card-us.html
Możesz kupować bez g2a shield i bez rejestracji, tylko sprawdź czy e-mail dobrze wpisujesz, bo ja raz się pomyliłem i musiałem do supportu pisać
 
Ostatnia edycja:

marcines82

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Spróbuj najpierw tą lokalizację co kolega podawał - tam jest 0% podatku, więc powinno 30 starczyć.

Ja ostatnio kupowałem na takich danych:
Address line 1 Suite 110
Address line 2
City Manchester
State/Province NH
Country/Region United States
Zip/Postal code 03101
i poszło bez problemów, ale coś mi się wydaje że ktoś już miał taki sam problem z GTA V
 

amholen

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Już próbowałem, alaske, oregon, dc również - wszędzie to samo
 

marcines82

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No to wygląda na to, że mam niestety rację. "Dobra zmiana" sięgnęła MS.

Kontynuując moje rozważania, czy udało się komuś zmusić PayPal do działania w US? Da się polskiego PP zasilić dolcami? I w końcu - czy taka płatność przechodzi? Pytam w ramach poszukiwań alternatywy dla kart wydanych poza USA.
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja wa mówię że widziałem już taki podobny temat,że z gta 5 był problem, a z inną grą już nie.
 

marcines82

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tyle że ja miałem taki problem z Project Cars.
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No to jutro spróbuję kupić mad maxa za 10$ ze zdrapki i dam znać
 

Fixxxer1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dwa dni temu miałem taki sam problem z Lego Jurrasic Park i niestety musiałem dopłacić podatek z nowej karty podarunkowej. Nie poszło ani z PayPal ani z karty kredytowej na USA.

Wysłane z telefonu.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
No to jutro spróbuję kupić mad maxa za 10$ ze zdrapki i dam znać
To daj znać, bo właśnie Mad Maxa też chcę :p
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
To daj znać, bo właśnie Mad Maxa też chcę :p
Najwyżej pozostaje Amazon

 

bumar2000

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Warto mad maxa za 12$?
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
Więc jest coś z tymi problemami inni też zgłaszają problemy na świecie, najwyraźniej ceny w US są źle przeliczone stąd może dodatkowo pobierać jakieś kwoty od podstawowej ceny
+++ Games like R6: Siege, Division etc. are higher discounted in US than somewhere else. Thus the shown prices may not be correct. They are calculated. +++ Currently some people having problems buying gift cards from Microsoft. You may get error 141078. We don't have a solution yet. +++
 

bumar2000

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Możecie mi podpowiedzieć jak się kupuje z amerykańskiego amazona jeśli wyskakuje blokada regionalna? Wystarczy zmienić region?
 

bobo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Możecie mi podpowiedzieć jak się kupuje z amerykańskiego amazona jeśli wyskakuje blokada regionalna? Wystarczy zmienić region?
Ludzie uważajcie na zmianę konta z xboxa na konto w usa - na 3 miesiące nie ma mozliwości zmiany konta na PL. Dodatkowo zajebało mi golda a nowego nie mogę wykupić.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ludzie uważajcie na zmianę konta z xboxa na konto w usa - na 3 miesiące nie ma mozliwości zmiany konta na PL. Dodatkowo zajebało mi golda a nowego nie mogę wykupić.
Bo źle zrobiłeś. Nie zmienia się regionu konta, a tylko region strony na www bądź język w konsoli x D
 

Do góry Bottom