Promocje - luźne rozmowy

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mam na koncie przypisane 10 $ a pomimo to nie moge zakupic lego jurrasic.
A w jaki sposób chcesz zakupić? Konsolę trzeba ustawić na US i powinno się dać bez problemu :>

@bumar2000 kupuję zdrapkę na plati, zmieniam konsolę na US, następnie wchodzę w sklep na konsoli klikam na dodaj kod, wklepuje, zatwierdzam, potem szukam tego co mnie interesuje w sklepie, klikam kup, wychodzi info, że zapłacę to ze zdrapki, którą wklepałam i wyjdzie, że mam uzupełnić dane rozliczeniowe na US, uzupełniłam, zatwierdziłam te dane i gra się kupiła. Potem dałam anulację pobierania, przełączam konsolę na Polskę i na nowo dodaję pobieranie, bo inaczej nie miałabym gry po polsku tylko po angielsku :)
 

bobo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A w jaki sposób chcesz zakupić? Konsolę trzeba ustawić na US i powinno się dać bez problemu :>

@bumar2000 kupuję zdrapkę na plati, zmieniam konsolę na US, następnie wchodzę w sklep na konsoli klikam na dodaj kod, wklepuje, zatwierdzam, potem szukam tego co mnie interesuje w sklepie, klikam kup, wychodzi info, że zapłacę to ze zdrapki, którą wklepałam i wyjdzie, że mam uzupełnić dane rozliczeniowe na US, uzupełniłam, zatwierdziłam te dane i gra się kupiła. Potem dałam anulację pobierania, przełączam konsolę na Polskę i na nowo dodaję pobieranie, bo inaczej nie miałabym gry po polsku tylko po angielsku :)
Chyba wiem o co chodzi, mianowicie muszę miec wiecej na koncie $ bo do tej kwoty 10$ za lego naliczaja podatek
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Chyba wiem o co chodzi, mianowicie muszę miec wiecej na koncie $ bo do tej kwoty 10$ za lego naliczaja podatek
Ja żadnego podatku nie dopłacałam, mam dane na Oregon ustawione, ale właśnie też Ci chciałam to doradzić żebyś dokupił jeszcze z 3$, bo może faktycznie ciut drożej wychodzi za Lego.
 

Karol_R

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chyba wiem o co chodzi, mianowicie muszę miec wiecej na koncie $ bo do tej kwoty 10$ za lego naliczaja podatek
Czy naliczają czy nie to zależy od adresu jaki podasz, w jednych stanach podatek jest a w innych nie ma, a jak jest to też jego stawki są różne dla każdego stanu.
 

bobo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja żadnego podatku nie dopłacałam, mam dane na Oregon ustawione, ale właśnie też Ci chciałam to doradzić żebyś dokupił jeszcze z 3$, bo może faktycznie ciut drożej wychodzi za Lego.
Gra się sciąga. Dziękuję za pomoc.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Gra się sciąga. Dziękuję za pomoc.
Co w końcu zrobiłeś? Przydatne info będzie dla mnie i innych :)
 

bobo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Co w końcu zrobiłeś? Przydatne info będzie dla mnie i innych :)
Zakupiłem zdrapkę w $ , nastepnie przypisałem do konta. Logowanie konsoli na usa. Wybór gry a przy zakupie wybrałem płatność kartą podarunkową i towar został zakupiony. Tylko musiałem dokupić jeszcze jedną gift card bo mi nie starczyło na podatek. Także przed zakupem upewnijcie się ile będzie gra z podatkiem kosztować bo mi zostało z 7$ na koncie i nie wiem co z nimi zrobie
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zakupiłem zdrapkę w $ , nastepnie przypisałem do konta. Logowanie konsoli na usa. Wybór gry a przy zakupie wybrałem płatność kartą podarunkową i towar został zakupiony. Tylko musiałem dokupić jeszcze jedną gift card bo mi nie starczyło na podatek. Także przed zakupem upewnijcie się ile będzie gra z podatkiem kosztować bo mi zostało z 7$ na koncie i nie wiem co z nimi zrobie
Dokup pare $ i kup Mad Maxa :D Mad Max 10$, ale nie wiem co Ty za stan wpisałeś, że masz podatek, ja mam Oregon i tam nie ma podatku :p
Tu idzie dokupić dolce, określoną ilość: https://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/Xbox-Digital-Gift-Card/productID.289171900
 

bumar2000

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dokup pare $ i kup Mad Maxa :D Mad Max 10$, ale nie wiem co Ty za stan wpisałeś, że masz podatek, ja mam Oregon i tam nie ma podatku :p
Tu idzie dokupić dolce, określoną ilość: https://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/Xbox-Digital-Gift-Card/productID.289171900
A czy kupując można zapłacić polską kartą kredytową? Czy konto musi być ustawione na US? Czy raczej tak, że konto pozostaje pl ale dodając kartę kredytową ustawić dane rozliczeniowe na US?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A czy kupując można zapłacić polską kartą kredytową? Czy konto musi być ustawione na US?
A tego już nie wiem, kolega mi mówił, że on płacił paypalem i bez problemu mu przeszło. Ja jeszcze tam nie kupowałam, także nie pomogę, mam tylko link :p
 

bumar2000

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A tego już nie wiem, kolega mi mówił, że on płacił paypalem i bez problemu mu przeszło. Ja jeszcze tam nie kupowałam, także nie pomogę, mam tylko link :p
Skoro paypalem przeszło to dlaczego nie można paypalem zapłacić za grę bezpośrednio tylko przez zdrapki?
 

bobo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dokup pare $ i kup Mad Maxa :D Mad Max 10$, ale nie wiem co Ty za stan wpisałeś, że masz podatek, ja mam Oregon i tam nie ma podatku :p
Tu idzie dokupić dolce, określoną ilość: https://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/Xbox-Digital-Gift-Card/productID.289171900
Ja żadnego stanu nie wpisywałem. Normalnie zakup wyglądał jak na polskim regionie
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Skoro paypalem przeszło to dlaczego nie można paypalem zapłacić za grę bezpośrednio tylko przez zdrapki?
Bo jest blokada na zakupy przez kompa i tyle. Trzeba umieć kombinować by mieć taniej. Paypal ogólnie nie działa za granicą w przypadku zakupów MS. Pewnie trzeba by było mieć pp utworzonego na US żeby zaskoczył.

Ja żadnego stanu nie wpisywałem. Normalnie zakup wyglądał jak na polskim regionie
Musiałeś wpisać stan, bo inaczej zakup by Ci nie przeszedł.
 

bumar2000

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Bo jest blokada na zakupy przez kompa i tyle. Trzeba umieć kombinować by mieć taniej. Paypal ogólnie nie działa za granicą w przypadku zakupów MS. Pewnie trzeba by było mieć pp utworzonego na US żeby zaskoczył.
Tak, tylko pytanie czy dolce na sztuki można kupić na polskim pp albo polską kartą. Jest to dość fajna opcja.
 

rafu_007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Bo jest blokada na zakupy przez kompa i tyle. Trzeba umieć kombinować by mieć taniej. Paypal ogólnie nie działa za granicą w przypadku zakupów MS. Pewnie trzeba by było mieć pp utworzonego na US żeby zaskoczył.

Musiałeś wpisać stan, bo inaczej zakup by Ci nie przeszedł.
Nie ma blokady, przed chwila kupilem mad maxa przez weba.
 

bumar2000

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie ma blokady, przed chwila kupilem mad maxa przez weba.
Możesz napisać krok po kroku jak to zrobiłeś? Jak miałeś konto ustawione itp.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie ma blokady, przed chwila kupilem mad maxa przez weba.
Na Polsce na pewno tego nie zrobiłeś tylko musiałeś grzebać w ustawieniach lokalizacyjnych na PC ;)
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Panowie wszystko podane na tacy a jeszcze durne pytania co i jak widze ze ciezko cofnac sie pare stron gdzie jest z 20 razy wszystko opisane krok po kroku jak kupic jak dodac dane bilingowe podane itd . Ja bym tu cos napisal ale to nie ma sensu skoro za 5 postow dalej, znowu ktos napisze ze nie dziala ze zablokowali regiony itd :D skoro kulka z mala i to naprawde mala pomoca zdolala ogarnac co i jak to dlaczego sami nie pokombinujecie ?? Wstyd panowie wstyd :D

Śledze temat i co post to ogarnia mnie i zapewne nie tylko mnie smiech

Poza tym wracamy do tematu posty o regionach sa w innym temacie.

Dziekuje dobranoc
 
Ostatnia edycja:

bobo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na Polsce na pewno tego nie zrobiłeś tylko musiałeś grzebać w ustawieniach lokalizacyjnych na PC ;)
Konto mam ustawione na usa, mój błąd przy wczesniejszych zakupach.
 

bumar2000

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Panowie wszystko podane na tacy a jeszcze durne pytania co i jak widze ze ciezko cofnac sie pare stron gdzie jest z 20 razy wszystko opisane krok po kroku jak kupic jak dodac dane bilingowe podane itd . Ja bym tu cos napisal ale to nie ma sensu skoro za 5 postow dalej, znowu ktos napisze ze nie dziala ze zablokowali regiony itd :D skoro kulka z mala i to naprawde mala pomoca zdolala ogarnac co i jak to dlaczego sami nie pokombinujecie ?? Wstyd panowie wstyd :D

Śledze temat i co post to ogarnia mnie i zapewne nie tylko mnie smiech

Dziekuje dobranoc
Problem jest z tym, że ludzie mylą ustawienia lokalizacji profilu, lokalizacji danych bilingowych i lokalizacji konsoli. Stąd wciąż te same posty...
 

Do góry Bottom