Promocje - luźne rozmowy

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
@krzys1190
Ale @kuleczka91 chodziło o jakieś duże dodatki jak np. Storm Island do FH2. Którego musiałeś tak i tak dokupić nawet jak masz SP i VIP.

Zresztą później wyjdą takie dodatki jak np. do Forzy 6 - Porsche i Nascar, które tak i tak będziesz musiał dokupić (posiadam Forze 6 Ultimate Edition i niestety trzeba było dokupić :D - Nascar jeszcze nie kupiłem).
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak dokupić ? W Ultimate masz CP i przez 6 miesięcy co miesiąc paczka aut wpada.
Mówię o dodatkach pokroju Storm Island, a nie paczkach samochodów, które mnie po prawdzie mało interesują :>
 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
z 350 samochodów jak 50 objeżdżę to bedzie już git a mam płacić dwie stówki za dodatkowe 42 ? ładnie...

a nie no tak zapomniałem o stellbooku, który po obejrzeniu po otwarciu przesyłki będzie zbierał kurz ;)

wole tą różnice przeznaczyć na inną kolejną grę...
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No niestety się wycwanili i już nie ma season pass a jest car pass więc dodatki trzeba kupować osobno i jest to w mojej opinii zwykłe sk! Płacić za Ultimate i później dokuwać DLC
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
No niestety się wycwanili i już nie ma season pass a jest car pass więc dodatki trzeba kupować osobno i jest to w mojej opinii zwykłe sk! Płacić za Ultimate i później dokuwać DLC
Dokładnie o to mi chodzi :D Jakby było SP na dodatki to wtedy warto wziąć, ale tak to szkoda wywalać więcej kasy :p

Czyli zapłacisz 40 zł więcej żeby dostać 45... hmmm ;) No chyba że z kimś na spółe konto to wtedy rozumiem :)
Właśnie zrobiłam sobie Cebula Deal's :D Kupiłam ReCore na stronie MS, dostałam kod rabatowy na 45zł. Dodałam do koszyka FH3, zużyłam kod i tym sposobem mam FH3 za 194 zł + kolejny kod rabatowy do wykorzystania :D Oczywiście gry w pudle z darmową dostawą :)
 
Ostatnia edycja:

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
http://www.cdkeys.com/xbox-live/games/assassin-s-creed-unity-xbox-one

Assassin's Creed Unity - 8zł. faktycznie on taki slaby jest i beznadziejny czy jak ze tak sie wrcz prosza zeby kupic?
 

kshychopata

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tego nie wiem. Ale ja już kupiłem i za 8 zeta nawet jeśli to gniot to doszedłem do wniosku warto zaryzykować
 

hacajaca

Użytkownik
Użytkownik
Ja kupiłem i nie żałuję i do tego są misje współpracy jak ktoś ma z kim zagrać.
 

seyu

Użytkownik
Użytkownik
Forza horizon 3 ultimate 359zl w x-komie :) zapraszam ^^

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Overkill

Użytkownik
Użytkownik
Forza horizon 3 ultimate 359zl w x-komie :) zapraszam ^^

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka
wrzuć link w temacie promocje i okazje xbox i będzie git
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak za 8 zł to każda gra dobra :p a co to fh3 to zadna mi to promocja i tak jak już pisałem w tym wypadku dokładać ponad 100 zł za dodatkowe 42 auta to nie opłacalny interes
 

tookiest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ale za to jaki Hype :D
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
FH3 za 195zł http://best-play.pl/xbox-one-forza-horizon-3-wyscigi-xbox-one/p,400327,c,67277
Jedyne co mnie martwi to ten dopisek o wersji angielskiej.
Gra będzie miała w Polsce tylko napisy, MS nas osrał z dubbingiem ;) Także wersja ang, ale napisy na pewno będziesz miał po polsku.
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Gra będzie miała w Polsce tylko napisy, MS nas osrał z dubbingiem ;) Także wersja ang, ale napisy na pewno będziesz miał po polsku.
To potwierdzone, bo może z dubbingiem wyjdzie trochę później. Jak nie lubię dubbingu to ten z Horizonów mi się podobał
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
To potwierdzone, bo może z dubbingiem wyjdzie trochę później. Jak nie lubię dubbingu to ten z Horizonów mi się podobał
Fajnie się radio słuchało z nimi, coś normalnego. No nic co by nie było i tak tej gry nie odpuszczę :D Pozostał niesmak, ale co zrobić. To w sumie jedyna gra w tym roku na jakiej mi najbardziej zależy ;-)
 

kshychopata

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Gra będzie miała w Polsce tylko napisy, MS nas osrał z dubbingiem
Co za chamstwo. Nikt się z nami nie liczy.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik

Po co ten lament o Dubb w ścigałce? Masakra za chwilę będziecie chcieć Dubb w tetrisie..

Rozumie w skomplikowanych przygodówkach typu L.A. Noire (bo tam angielski czasem potrafił dać do myślenia). Ale w ścigałce?

I tak pewnie po paru dniach i przesłuchaniu wszystkich kawałków z radia, zacznie się włączanie Groove Radio (czy jak to tam się zwie) i własne kawałki pójdą w obieg.
 

mikokuba1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik

Po co ten lament o Dubb w ścigałce? Masakra za chwilę będziecie chcieć Dubb w tetrisie..

Rozumie w skomplikowanych przygodówkach typu L.A. Noire (bo tam angielski czasem potrafił dać do myślenia). Ale w ścigałce?

I tak pewnie po paru dniach i przesłuchaniu wszystkich kawałków z radia, zacznie się włączanie Groove Radio (czy jak to tam się zwie) i własne kawałki pójdą w obieg.
Może po to że jak się scigasz to skupiasz się na jeździe, a nie na czytaniu napisów.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Sebsky

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A to podczas wyścigów są jakieś dialogi jeśli chodzi fabułę? O ile można w ogóle mówić o fabule? :poklon:
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik

Po co ten lament o Dubb w ścigałce? Masakra za chwilę będziecie chcieć Dubb w tetrisie..

Rozumie w skomplikowanych przygodówkach typu L.A. Noire (bo tam angielski czasem potrafił dać do myślenia). Ale w ścigałce?

I tak pewnie po paru dniach i przesłuchaniu wszystkich kawałków z radia, zacznie się włączanie Groove Radio (czy jak to tam się zwie) i własne kawałki pójdą w obieg.
Nie każdy jest takim ignorantem jak Ty. Mi się lepiej słucha jak masz muzykę połączoną razem prowadzącym tak jak w normalnym radiu niż jak masz samą muzykę. Zresztą dubb w Forzy Horizon 1 i 2 był elegancki. Pobrałam w cyfrze fh1 z ang dubbem i mi uszy więdły przy tym. Przeinstalowałam na polską wersję i jest git ;)
 

Do góry Bottom