1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Promocyjne konto Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Baggio, Czerwiec 19, 2012.

1. Baggio

Baggio Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam
    Otóż ostatnio podłączyłem się do Xbox live, stworzyłem konto xbox live, itd. Pograłem może ze 3 dni i pach, nie mogę grać na Xbox Live. Konto promocyjne mi się skończyło. Jednak, przy zakładaniu nie miałem żadnej wzmianki o płatności, nie było czy chcę przetestować konto przez miesiąc, itd. Jednak te 3 dni miałem te konto. O co chodzi? Z góry dzięki za odpowiedzi, tylko jakieś sensowne, POZDR.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vish

Vish Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Swords, Irlandia
    Podejrzewam, ze zalapales sie na ubiegly weekend, czyli weekend darmowego dostepu do xbox live.

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    a wież że w zeszły weekend był darmowy dostęp do usług sieciowych XBL :) dlatego mogłeś grać online przez te 3 dni, teraz aby grać musisz wykupić golda :)

5. Baggio

Baggio Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ale przecież przy zakładaniu konta dostaje się darmowe konto na 30 dni. Te darmowe dni grania zbugowały mi ten darmowy xbox live gold? Ja pier, trochę to żałosne.

6. pzajac2

pzajac2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Częstochowa
    Ale na konsoli aktywowałeś sobie te 30 dni? Od dłuższego czasu (początek 2012 jak pamiętam), nie ma już kont testowych 30 dni działających jak dawniej - są, ale musisz podpiąć kartę płatniczą do konta xbox live zanim taki bonus dostaniesz.

Aktywowałem konto xboxlive w paź 2011 - miałem 30 dni, brat aktywował w marcu 2012 - nie miał.

Wczytywanie...

Poleć forum