1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Promowanie konta

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sebafire1, Styczeń 6, 2011.

1. Sebafire1

Sebafire1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Posiadam konto dziecka 14 lat. Jak zmienić to abym mógł promować konto do dorosłego nie czekając 4 lata. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. soldium

soldium Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    wrocław
    hmm no có ja tego problemu nie miałem ponieważ na live przekłamałem datę urodzenia miesiac i dzień prawdziwe ale rok hmmm he heon topic to chybawchodzisz w profil to jest obok przycisku wczytywanai gry lub jak kto woli open tray dajesz ten obok i szukasz opcji profilu tam to jest wiem bo się tym bawiłem
    EDIT:Jeśli pomogłem daj podziękuj a jeśli masz ochotę to dodaj mnie na xbl

4. Sebafire1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na zagraniczny forach czytałem, że można zmienić wiek na swoim(tzn. dziecka) windows live ID na 18+. Ja tak zrobiłem ale opcja na konsoli do promowania konta do dorosłego mi się nie pojawia. Nie wiem czy ten sposób działa. Może ktoś kombinował już w podobny sposób?

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Najpierw musisz migrowac konto na osobę pełnoletnią. Musisz w tym celu zadzwonic do supportu MS i Ci to zrobią. Po tym można przejśc na Polskiego Live'a

6. soldium

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    wrocław
    starczy w konsoli promowanie zmienić jutro mogę ci powiedzieć jak dziś nie da radt starzy xa mi do filmów wzieli i nic z tego

7. Sebafire1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konto jest założone na polskim live. Spróbuję zadzwonić do MS może to zmienią.

8. Sebafire1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie mogę promować nie widzę tej opcji.

9. soldium

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    wrocław
    wchodzisz w omoja konsola dajesz w przycisk ze swoim awatarem i tam gdzieś powinno być dozwolone i nie dozwolone i tam na to dajesz i dajesz na dorosły koniec kropka tam jet lista czego wolno i nie jeśli pomogłem to podziękuj a jeśli chesz to mnie dodaj to ci na xboxa dokładniejsze informacje wyślę pozdrawiam moje xbl to soldiumPL

Wczytywanie...

Poleć forum