1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Propozycja dla Administratorów Forum

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez CzakuS, Styczeń 27, 2015.

1. CzakuS

CzakuS Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Elbląg
    Witam.
    Mam pewną propozycje odnośnie forum, a raczej jego nowego działu/tematu pod X BOX LIVE, chodzi o X BOX REWARDS, szukałem kilku informacji na ten temat tutaj na forum, jednak jedyne co udało mi się znaleźć to pare archiwalnych wypowiedzi z roku 2013/2014 kiedy jeszcze nie było Live'a w Polsce przez co korzystanie z XBL Rewards było znacznie utrudnione, czasem niemożliwe. Teraz gdy się to zmieniło, pewnie nie tylko mi przydałby się temat w którym użytkowinicy używający tego systemu lojalnościowego mogliby wymieniać się konkretnymi pytaniami, uwagami czy spostrzeżeniami. Niby znam angielski jednak wiele z informacji które tam się znajdują są dla mnie zagadką. Gdyby dział ten był na bierząco aktualizowany/tłumaczony napewno życie wielu z graczy byłoby łatwiejsze :) a i może ktoś załapałby się na jakieś ciekawe nagrody. Jeśli jednak taki temat już istnieje i posiada aktualne dane, poproszę o link :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. dreamgsm

dreamgsm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Xbox Live w Polsce jest od 2010r... Nie wiem skąd wytrzasnąłeś te rewelacje...

4. CzakuS

CzakuS Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Elbląg
    Co prawda nie to bylo sednem sprawy, ale dobrze ze jestes czujny ;) chodzilo o premiere x box one w polsce zeby moc go normalnie rejestrowac na region polski, zle to ujalem skoro tak zrozumiales ;)

Wczytywanie...

Poleć forum