1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Propozycja stworzenia Clanu BC2 reprezentującego forum

Temat na forum 'Klany' rozpoczęty przez AdamAdamski, Wrzesień 14, 2010.

1. AdamAdamski

AdamAdamski Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań miasto doznań
    Pytanie do administratorów forum . Czy przychylilibyście się do pomysłu założenia forumowego klanu BC2 ? Wiem , Taki temat już był ale jakoś pomysł upadł , więc ja go ponawiam . Ciekaw jestem co panowie admini na to i czy byli by chętni do przyłączenia się do takiego klanu . O odpowiedź proszę szanowna administrację , a chętne osoby jeśli takowe się znajdą również proszę o wypowiedzi w tym temacie .

Z poważaniem :

Maniak BC2 : AdamAdamski

2. Lotnik421 Xbox One

3. cieszymir

cieszymir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Koszalin
    Jest to dobry pomysl... o ile nie bdzie tak że przyjmowani bd wszyscy chetni ( nawet poczotkujączy i osoby ktore mineły sie z powołaniem;-) )

4. AdamAdamski

AdamAdamski Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań miasto doznań
    Nie no . Oczywiście jesli doszłoby do utworzenia klanu to oczywistym jest , że powinna być przeprowadzona selekcja potencjalnych kandydatów choćby po to by jakoś zareprezentować forum odpowiednim poziomem graczy .Tak więc czekam na dalsze wypowiedzi.

5. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    A więc dziękuje za Twoje podanie do dywizji BC2 w osTk Gaming
    Mógłbyś chociaż uprzedzić, że już nie jesteś zainteresowany. Życzę powodzenia we współpracy z tym graczem...

6. AdamAdamski

AdamAdamski Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań miasto doznań
    Po pierwsze do waszej dywizji nikt wiecej się nie zgłosił więc raczej nic z tego nie bedzie . Po drugie pomysł klanu forumowego wpadł mi do głowy w pracy i nie miałem juz czasu napisac do ciebie że rezygnuje , a po trzecie to nie bądź nie miły. Za zamieszanie cie przepraszam.

7. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    To sobie zobacz ile osób się zapisało a później pisz...

8. AdamAdamski

AdamAdamski Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań miasto doznań
    To trzeba było jakies decyzje podjąć co do dywizji . Ja często sprawdzalem wasze forum i nic takiego konkretnego nie widziałem . Poza tym to nie temat do takich rozmów . Czekam na dalsze wypowiedzi związane z tematem .

9. AdamAdamski

AdamAdamski Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań miasto doznań
    To jak ? Nie ma chętnych ? Administracja tez nie zainteresowana ???? No co z wami panowie ?

10. lozo55

lozo55 Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sulecin, Poland
    Adam, na mnie możesz liczyć :D! btw najwyżej sami coś zmotamy bez patronatu forum

11. AdamAdamski

AdamAdamski Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań miasto doznań
    Tu to w ogóle ludzie jacyś dziwni są . W innych tematach piszą że chętnie by do klanu dołączyli a jak już się chce coś zorganizować to nikt się nie odzywa . Trochę to dziwne jest :/

Wczytywanie...

Poleć forum