1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Propozycja tematu "Lista niezbanowanych"

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez yoshipl, Listopad 18, 2009.

1. yoshipl

yoshipl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Proponuję zrobić temat dla osób nie zbanowanych.
    Cel: Sprawdzić naocznie jak wygląda fala banów dla tych którzy więcej szczęścia i dalej go próbują logując sie do live'a,
    Owszem, ktoś powie że ten temat jest bezcelowy,"bo banują wszystkich" ale w takim wypadku i "lista banów' jest bezcelowa, bo ban jest nie odwracalny, nie zależnie od tego jak ostrożni byli użytkownicy.
    Można by przynajmniej sprawdzić stosunek ilościowy jednych do drugich, i czy na pewno banują wszystkich.

Propozycje, sugestie, nagonka?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ankoholik

Ankoholik Xbox One Xbox One Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Białystok
    Dokładnie,popieram.Z moich znajmoych 2 z 60 przetrwało do dzisiaj.Na xbox-scene piszą,ze chyba juz koniec banów ,iXtreme LT moze pojawi się 1 grudnia

4. felo

felo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a skąd wiadomość ze LT pojawi się w grudniu... i czy LT zabezpieczy przed banami ??

5. midasroox

midasroox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pabianice
    Nic chyba nie może zabezpieczyć przed banami na 100%
    Istnieje ryzko ,że Ms zobaczy mimo tego ze masz nowego Fw i banik.
    Zapewne mają jakąs liste co i jak ,albo jakiś murzynów którzy rozkminiają to,

6. malyr

malyr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Trójmiasto
    wg mnie jak sprawdzili, że ktoś ma inny firmware czyli jest oflagowany do bana
    to tylko czekać na kolejną grę M$ co się zapyta o aktualizacje i sru
    co za problem dodać numer seryjny do patcha jak to nic nie zajmuje?:)

7. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Moim zdaniem nie ma juz sensu granie online na flashu bo ban ma sie jak w banku. Skończyło sie eldorado.

8. ramzes583

ramzes583 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam panowie zawsze mozan miec 2 konsole jedna przerobiona a druga nie i grac xboxlive i kto z was gra w CoD 4,5,6 prosze podawac nicki to bedizemy grac

9. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To jakiś żart? Wszyscy są martwi ? :D Chyba jednak nie będę sprawdzał czy przetrwałem i wywale kabel ethernet do szafy... tylko ludzie nie offtupujcie ustawki na gry i coda są gdzie indziej. Według mnie temat dobry tylko , piszcie ludzi , którzy jeszcze jesteście cali :D

10. macmus

macmus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    cały ale tylko orginały na pułce .. a złodzieje do szafy :p

11. asdfghj

asdfghj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bez bana ale kabelek do neta nie podlanczany od pierwszysch informacji o banowaniu a wlasciwie od duzej aktualizacji - troche mnie zaniepokoila. Gwarancja na stronie jest ale nie sprawdzalem telefonicznie a kabla napewno nie podlacze bo jak mam grac tak jak na poczatku z szumiacym dvd (kiedy nie bylo jeszcze instalacji na dysku) to chyba wolal bym sprzet zmienic.

Po sieci nie gralem wiec nie szkoda ale czasem jakies demko sie zciaglo i gre oblukalo a teraz od razu trzeba w calosci zassysac zeby przetestowac:), po za tym wiekszym problemem jest dla mnie brak podtrzymania zegarka w konsoli gdyz zawsze wylanczam listwe zasilajaca i z life czas aktualizowal sie automatycznie a teraz mam balagan w save'ach bo wszystkie sa z 2005r - moze ma ktos na to jakis sposob.

12. mamil

mamil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Z tego co wyczytalem, prawie wszyscy zbanowani mieli gry na HDD.Jestem po aktualizacji, i jak na razie bez bana(oby jak najdluzej)Nigdy nie zgrywalem gier na twardziela,gry odpalam dopiero po premierze w Polsce,chociaz konto mam US.Gram po sieci od 11 miechow.Po naprawie we Wrzesniu w MS Flash 1.6 wczesniej 1.5

13. maciek1422

maciek1422 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdynia
    Ja wczoraj przez przypadek sprawdziłem i nie miałem bana. A przez przypadek bo chciałem zobaczyć czy działa mi Xlink no i podłączyłem tylko żę zalogowało mnie do live jak miałem włączone MW2 spatchowane na wave 2 ale szybko odłączyłem i teraz nie wiem :/ Ale coś mi się wydaje, że będę miał. Dysku nie mam, na live nigdy nie grałem. Tylko czasem się podłączałem żeby wgrać aktualizacje ;) Mam nadzieję że przetrwam.

14. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Wywalam.W kazdej chwili mozna bana dostac wiec temat BEZ SENSU.Do tego kolejny o banie.Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum