1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prośba, co kupić? Call of Duty

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez HellScreamer, Listopad 20, 2009.

1. HellScreamer

HellScreamer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    z Polski
    Mam mały dylemat, a mianowicie:
    czy kupić Call Of Duty 4 MW na PC, czy na x360
    lub CoD 6 MW2 i tu również PC, czy x360?

wielu twierdzi, że na PC lepiej się gra, ja z kolei jeżeli o gry chodzi przyzwyczaiłem się do konsol, ale co prawda pad nie zastąpi myszki w takich grach, chciałbym poznać wasze opinie na ten temat.

Proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu - dziękuję :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. shaggy

shaggy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zdecydowanie, jeśli masz możliwość płynnej gry na PC to wybierz wersję na PC.
    - Po pierwsze dużo lepsza grafika, nad którą sam możesz panować, czyli śrubować sobie jakość grafiki, jeśli masz dość dobry komputerek.
    - Po drugie myszka, czyli chyba jedyny sensowny kontroler do tego typu gier. Nic nie zastąpi precyzji myszki i tej swobody ruchów i celowania. Dziwię się, czemu do dziś M$ nie wypuścił myszki do xboxa, właśnie do gier fpp, przecież miałby zapewne wyłączność na taki kontroler i cena też by była dość spora, a chętnych na zakup czegoś takiego było by zapewne wielu.
    - No i po trzecie na korzyść wersji na PC przemawia cena, tutaj jak zwykle posiadacze konsol są dymani w przysłowiowe kakałko.

4. perduto

perduto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    SG-1
    Wszystko zależy od "mocy" Twojego PeCeta.
    Jeżeli masz na tyle wydajny komputer, że gra na xbox czy na pc będzie taka sama pod względem wydajności, wybierz komputer. Weź także pod uwagę pod co masz podpięty komp, a pod co xboxa. Wiadomo, że większy tv z HDMI da większe zadowolenie jak mniejszy monitor także z HDMI.
    Nie wiem pod co masz podpięte oby dwa sprzęty... Sam musisz zdecydować.

Pamiętać należy że cena xbox`owej gry będzie wyższa, niżeli komputerowej. A co do gry CoD 4 i CoD 6 różnica rzędu 2x większego, bądź mniejszego wydatku. Trzeba jednak wziąć pod uwagę że CoD6 jest teraz na topie!
    Jak masz kasę kup 6, jeżeli nie masz, kup 4, zagraj, przejdź... nasyć się tą częścią... a w tym czasie cena CoD6 obniży się!

Powodzenia w wyborze. Weź także pod uwagę to co napisał przedmówca... ;)
    pozdro

5. HellScreamer

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    z Polski
    kompa mam z HDMI, tak samo Xbox (Elite Falcon), Far Cry 2 na PC działał mi bez najmniejszych zająknięć przy 1440x900/32bit

Chodzi mi głównie o grę on-line, ponieważ off-line CoD4 przeszedłem już na Xboxie, niestety do gry online muszę posiadać swoją grę ;)

6. danko18

danko18 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    po co ci konsola?? głupotą jes kupowanie gier na pc jak sie ma xboxa360 lub ps3 . A co do myszki to dobrze ze nie ma o to chodzi zeby grac na padzie a nie na myszce jak na komputerze

7. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dokładnie, święta racja danko18. Po co kupywałeś konsolę? Po to chyba żeby na niej brać prawda? Ogóle wszystkie Call Of Duty mają stosunkowo niskie wymagania sprzętowe, i jak FC 2 Ci chodzi na full detalach to MW 2 też na 100% ruszy, ale ja wybrałbym coda na xboxa...

8. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Największą głupotę to właśnie Ty napisałeś... gry fps i konsole...

Do autora tematu: oczywiście bierz CoD'a na PC, jeśli zadowala Cię taki marny online jak jest na konsoli bierz MW2 jeśli chcesz natomiast online bardziej rozbudowany bierz MW1 i wtedy jak się odezwiesz możemy pograć razem;)

9. danko18

danko18 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no to co fps ?? to znaczy ze w strzelani trzeba grac tylko na myszce?? Po co kupywałes konsole ? Jak na padzie nie umiesz grac

Moderator i takie głupoty pisze

10. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Chłopczyku zrozum, że nie wszystkie rodzaje gier są robione pod konsole... widzę, że jesteś kolejną osobą, która jest zakochana w swojej konsoli... pewnie jakbyś miał porównanie i mógł zagrać na obu platformach nie wygadywał byś takich głupot...

11. danko18

danko18 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    hehe jak bys chciał wiedzieć konsole kupiłem z 1 mc. temu a tak to grałem na pc i lepiej mi sie gra na padzie niz na myszce . . A no zakochany to jestem w moim xboxie :))

12. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Nie kłóćcie się. :DD Mi się dobrze gra w strzelanki na padzie ale to chyba dlatego że nie grałem w nie dużo na PC ze wzgledu na brak odpowiedniego sprzętu. Pewnie gdybym mial dobrego kompa grał bym w FPS-y na nim. Wiadomo że czas reakcji myszy jest nieporównywalnie lepszy niż gałki pada. Nie rozumiem natomiast pytania: Po co ci konsola jak chcesz grac na kompie? Jak się ma jedno i drugie dobre to czemu się nie przerzucać między nimi? Dla mnie to brzmi trochę fanbojowsko: Kupiłem konsolę to komp tylko do www zostaje. Nie prawda. Można to ładnie pogodzić i wybrac co wygodniejsze w danej chwili.

13. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Zgadzam sie z Tobą , pomijając może precyzje myszki a pada to jednak ja nie mam problemów i nie wiem czy średniej ( a nawet dobrej ) klasy grający na PC za pomocą klawiatury i myszki dorówna mi grającemu na padzie w Cod:MW ( jedynkę ) . Poza tym jest jeden wielki plus dla grających na padzie - wygoda , wolę siedzieć ( lub leżeć ) na fotelu czy łóżku grając wygodnie niż siedzieć na zgarbiony przy biurku czy stole żeby móc pograć za pomocą myszki tylko dlatego że niby jest bardziej precyzyjna . Ja gram dla przyjemności a nie żeby podniecać się czy grafika jest w 1080p i Direct 11 itp. i czy na myszce gra się lepiej niż na padzie , w sumie to kwestia przyzwyczajenia i treningu . Ja stawiam na pada - wygoda , i obsługa "w każdych warunkach" czyli tak jak powinien wyglądać jeden z elementów dobrej gry ( rozrywki ) .

14. HellScreamer

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    z Polski
    Ot co :D Homer, wiesz co mówisz. To ja powiem tak, skoro macie Xboxa, to po co kupujecie jeszcze PS3 i na odwrót? Mam dobrego kompa, mam kilka konsol i chłopaki mają rację, grałem w CoD 4 na X'ie i wygodniej jest na PC'cie. Xboxa mam bo gram w różne gry których na PC nigdy nie zobaczę, PS3 kupiłbym dla KillZone 1/2 i GoW 3, przy okazji chciałbym zobaczyć Little big planet :D

ps. kupiłem już CoD 4 na PC w wersji GOTY edition, JCK - pogramy :)
    Tak więc problem rozwiązany, tym bardziej, że przeszedłem CoD offline na X'ie

A co do stwierdzenia "nie umiesz grać na padzie" Konsole miałem zapewne wcześniej niż kolega który to napisał się urodził, więc nie wypowiadajmy się na tematy o których pojęcia nie mamy.

CoD 4 mam już też, ale ze względu na to, że przerobiłem konsolę już gra online odpadnie :)

15. Floras

Floras Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pruszków
    MW2 na xbox'a dla samego multi powinno sie kupic ;)

16. HellScreamer

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    z Polski
    ja nie kupie już na X'a, chyba że wymienie Elita na nieprzerobionego ;)

17. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok

jak CoD4 będzie u niego normalnie nie działać to MW2 spokojnie ruszy.Ten sam silnik te 2 gry maja..MW2 mozna nazwac modem do MW1

Wczytywanie...

Poleć forum