1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prośba do posiadaczy Facebooka!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez laba2k12, Grudzień 2, 2012.

1. laba2k12

laba2k12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    XWorld
    Witam wszystkich :) Moją prośbę kieruję do wszystkich userów posiadających Facebook'a. Czy moglibyście zagłosować na moją znajomą? Aktualnie jest na 10 miejscu. Jeśli wygra, będzie mogła zagrać w pewnym serialu u boku wybranego aktora. Was to nic nie kosztuje, a dla niej wiele znaczy :) A więc proszę, poświęćcie kilka sekund, pomóżcie spełnić jej marzenia! :) Pozdrawiam i z góry dziękuje ;)

Link: https://apps.facebook.com/mjakmilosc/index/profile/trajkota

2. Lotnik421 Xbox One

3. ziutas

ziutas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Odp: Prośba do posiadaczy Facebooka!

Muszę i byśmy mogli pomoc, ale chyba nie ma linka... (chyba, że Tapatalk mi go nie wyświetla)

OBEY ZIUTAS !! <=> GT-S5660 with Tapatalk...

4. laba2k12

laba2k12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    XWorld
    Hahahahah, fail ;-) Już jest ;-)

Wczytywanie...

Poleć forum