1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prosba do posiadaczy Rock Band 2 z dostepem do internetu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez anima, Grudzień 22, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. anima

anima Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tarnowitz
    Witam

Mam problem z odpaleniem DLC na Rock Band 2, ponieważ konsole mi zbanowało i nie mogę zaktualizować gry. Może któryś z graczy się zlituje i prześle mi pliki z aktualizacją??

temat nieaktualny... już znalazłem to czego szukałem + dużo dużo więcej pod adresem. Można tam znaleźć wszelkie patche do gier na X360
    Kod:
    http://xbuc.24.tl/

2. Lotnik421 Xbox One

3. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    To nic nie da,nie mozna przenosic aktualizacji miedzy dyskami bo nie zadzialaja

4. anima

anima Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tarnowitz
    Ja mam zhackowana konsole i moge :) i tez dlatego prosze... jesli masz to update`y do gier sa na 3 partycji w katalogu Cache
    ewentualnie przyjmne tez kazdy DLC (lub wymienie.... a mam tego okolo 14GB)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum