1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prośba do użytkowników forum

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Cytar, Grudzień 12, 2010.

1. Cytar

Cytar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,
    Mam do Was serdeczna prośbę, mianowicie jestem w kiepskiej sytuacji finansowej, innymi słowy nie należę do najbardziej zamożnych a chciałbym zrobić swojej dziewczynie jakiś fajny prezent na święta i wpadłem na pomysł żeby zgłosić ją do konkursu bo są całkiem fajne nagrody. Konkurs polega na tym żeby oddawać na daną osobę głosy a głos oddaje klikając na ten link: Magiczne Święta z Wizaz.pl - Prezenty od aniołka każde następne kliknięcie może nastąpić po 5 minutach i z tym związana jest moja prośba każdy kto mógłby poświęcić minutkę na kliknięcie to bardzo proszę.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich użytkowników:)

Wczytywanie...

Poleć forum