1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prośba do użytkowników kont Xbox Live Gold

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez The Dark Meadow, Maj 23, 2013.

1. The Dark Meadow

The Dark Meadow Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Waszawa
    Witam.Mam prośbę do użytkowników Xbox Live,którzy mają aktywne konto gold.Byłby ktoś taki dobry i napisał w tym temacie,jak wygląda oferta tylko dla posiadaczy tych kont(Z tego co pamiętam jest taka zakładka,,Exclusive To Gold'')Szczególnie interesuje mnie, wszelkiej maści DLC.Ja na razie nie mam jak sprawdzić,stąd moja prośba.

2. Lotnik421 Xbox One

3. paul323

paul323 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Małopolska
    Nie wiem jak to ogólnie wygląda, ale wiem że np.dema są dostępne tydzień wcześniej dla golda i że można korzystać z takich aplikacji jak facebook, ie, daylimotion itp.

Wysyłane z mojego U20i za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. czaaki

czaaki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Oferta tygodnia - Xbox.com

Do tego Alan Wake za 24,99 zł, DLC do Alana po 280 MSP za sztukę i chyba największa promocja dotychczas - Alan Wake's American Nightmare obniżony o 880 MSP, czyli teraz kosztuje 320 MSP.
    Sam dzisiaj wziąłem obydwa DLC i AWAN.

5. -Paranormal-

-Paranormal- Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wawa
    Co wtorek-środa są przeceniane gry Arcade(najczęściej) i Pełne gry(rzadko). Tak jak mówił Czaaki i Paul323.
    Dodam że Polski Live jest naprawdę ubogi. Jak jesteś w UK albo USA oferty Golda są dużo lepsze.
    W USA masz MS rewards(kupujesz,wydajesz ,zamieniasz ilość spędzonego czasu na live i takie tam- a w zamian dostajesz MS :D )
    Ale możesz uczestniczyć w konkursach czy jakoś tak.

Wczytywanie...

Poleć forum