1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prośba do użytkowników Samsungów Wave!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez YouLoose, Maj 25, 2012.

1. YouLoose

YouLoose Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam malutką prośbę.

Wejdźcie w Samsung Apps , pobierzcie aplikacje chat for facebook i gdy aplikacja będzie prosić Was o maila wpiszcie : kamileek96@wp.pl.
    Po tym kroku , możecie zrobić co chcecie z tą aplikacją , nawet ją usunąć.
    Każdemu z osobna PODZIĘKUJĘ!

Dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Wypada powiedzieć, co z tego będziesz miał?

4. Cziken

Cziken Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    @UP

Też jestem ciekawy, bo jestem w stanie to zrobić.

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    "Aplikacja Chat for Facebook bierze udział w konkursie bada 2.0 Power App Race i obecnie znajduje się na 6 miejscu. Z tej okazji autor aplikacji postanowił przygotować miłą niespodziankę dla użytkowników - każdy użytkownik, który pobierze na swój telefon aplikację Chat for Facebook bada 2.0 będzie miał szansę na wygranie tabletu Samsung Galaxy Tab 10.1!Wystarczy, że podczas pierwszego uruchomienia programu, poda swój adres e-mail. Zasada jest bardzo prosta - adres e-mail z największą liczbą głosów wygrywa.Trzeba zaznaczyć, że aplikacja została stworzona przez polskiego programistę. Jeśli chcesz go wesprzeć i pomóc w zajęciu promowanego miejsca, wystarczy pobrać aplikację. Pamiętajcie, że każde pobranie jest na wagę złota - przybliża aplikację do miejsca w pierwszej piątce, a was do nagrody głównej, czyli 10.1-calowego Samsunga Galaxy Tab."

O to mu chodzi.

6. YouLoose

YouLoose Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dawno tu nie zaglądałem dlatego nie napisałem co z tego bd miał :D
    Tak więc szansa jest na Galaxy Tab 10.1
    Ale nie mam już szans bo ktoś już ma 52 głosy na chwilę obecną.
    Wszystkim którzy głosowali dzięki! :)

Wczytywanie...

Poleć forum