1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prosba duza [ap 2.5] wave 2/3

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez J@siek, Kwiecień 22, 2011.

1. J@siek

J@siek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, mam prośbę czy zna ktos gry z ap 2.5 ktore dzialaja na starszym dashu (9199)? Mam na mysli gry ktore odpale na napedzie benq za pomoca tej sztuczki, dzieki ktorej moge odpalic gry przerobione pod wave2:
    Kod:

Solucja dla tych co chcą odpalić grę z wave 2 bądź 3 z AP 2.5:

Kod:
    1. Zainstaluj Kinect Adventures Update

Kinect Adventures Update

2. Zainstaluj Kinect Animals Update

Kinect Animals Update

3. Zainstaluj update z poniższego linku:

Update

4. Graj w grę spatchowaną do wave który obsługuje Twój flash
    Wiem ze mozna tak odpalic gry Fable3, NFS:HP, AC:B, COD: BLACK OPS
    Ktore gry jeszcze moge odpalic w ten sposob? Z gory mowie ze jak narazie nie mam lt+ dlatego ten cyrk, poprostu potrzebuje gier ktore nie wymagaja aktualizacji do nowego dasha. Z gory dzieki

ps. chyba ze moja przerwa w grze nie byla az tak dluga i gry jeszcze nie potrzebuja aktualizacji dasha, ale watpie w to :d

2. Lotnik421 Xbox One

3. t3rror

t3rror Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wszystkie aż do tych które posiadają Wave 10-ty lub 11-sty. Tu możesz zobaczyć jakie gry mają jaki Wave.

EDIT:
    Może za duży skrót myślowy. 10-ty i 11-ty działać nie będą!

4. J@siek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    aha, a wiec jak narazie wszystkie mi beda dzialac bez tego lt+ lacznie z mortal kombat?

5. t3rror

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak wykonasz update metodą 3-ech dashy to nie będziesz mógł uruchamiać gier z Wave 10-tym i 11-tym. A Mortal Kombat ma 11-sty.

6. J@siek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    rozumiem, lipa ;/ czyli poza lt+ juz nic nie pozostaje, ale podobno mk nie ma zabezpieczenia najnowszego czyli jak wgram nowego dasha to chyba beidze dzialal?

7. t3rror

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    MK tak. Nie będą działac tylko te gry które mają AP25. (LINK)

8. J@siek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    czy normalnie odpale tego mk przerobionego do wave 2 (w sensie, czy aktualizacja dash'a nie nadpisze mi tego update'a do grania w spatchowane gry..)?

zgadzam sie po czesci ze:
    tylko ze jak wykonam ta metode to i tak potem jak wgram najnowszy dash to te gry pojda bo i tak nie ma jeszcze gier wave 10 i 11 zabezpieczonych ap 2.5 ( sa jedynie gry ktore dzialaja na starszym dashu a na tym nowszym uruchamia sie w nich ap 2.5, np. COD:MW, Halo: reach itp.)

9. t3rror

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Metoda 3xDash jest unikalna. Gdy zrobisz aktualizacje do 2.0.12625.0 to aktywujesz sprawdzania AP25 dla wszystkich gier w tablicy DAO. (czyli dla Fable 3, NFS:HP, AC:B, Halo: Reach, CoD:MW2, CoD:BO)

10. bartox321

bartox321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a jak gra ma 9th wave to pojdzie na liteonie zrobionym patchem 3 dashy z przerobka LT?
    jak crysis ma 11 wave to jak spta****e do 6 to pojdzie mi na mojim LT?

11. J@siek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Aktualizujesz dasha do 12625 i sciagnieta gre pat****esz wave patcherem. Crysis2 pojdzie bo nie ma ap 2.5. Podobnie jak la noire i inne tym podobne.

Wczytywanie...

Poleć forum