1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prośba o CPUkey oraz NAND dawcę do odzyskania swojego NANDa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez djyogi303, Czerwiec 19, 2011.

1. djyogi303

djyogi303 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem otóż mam przerobioną konsolkę i chciałem dokonać aktualizacji oprogramowania do Dash 12625. Zrobiłem flasha i konsolka już się nie odpaliła. Znaczy odpala się Xellus jak uruchomię wysuwając napęd, ale FSD ani oryginalny nie chce się odpalić. Chcę wszystko naprawić, ale niestety nie mam NANDa. Korzystam zatem z poradnika:
    Odzyskanie utraconego NANDu / Nand Recovery | Xbox 360 Scene
    I wg tego poradnika potrzebuję dawcę CPUkey oraz zrzut NANDa.
    " - zrzut NAND innej konsoli, można popytać o niego na forach, itp. + CPUkey tej konsoli"
    Jest mi to potrzebne do odzyskania własnej zawartości i przywrócenia funkcjonalności konsoli. I tu wielka prośba o te 2 dane od kogoś na mail yogi303@gmail.com . Dodam tylko, że moja konsola to Zephyr. Bardzo proszę o pomoc ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. t3rror

t3rror Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie masz obrazu NAND, sprzed wgrania nowego freeBOOT-a?

4. djyogi303

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie nie mam, bo konsola kupiona niedawno i nie dostałem NANDa. Jeszcze inaczej. Generalnie posypał się plik KV config.

5. t3rror

t3rror Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zaraz, miałeś konsole w której był już wgrany XBR albo fB, czy "czyścioszka" bez żadnego rebootera?

6. ziomal155

ziomal155 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Prosimy tylko o nanda i CPU keya zeby zbudowac obraz od nowa. do tego historia tej konsoli nie jest potrzebna:)

7. krecebeke

krecebeke Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak sie czegos nie umie robić to sie za to nie zabiera

8. djyogi303

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kolego jak się nie umie to się nie zabiera, ale wszystko przy konsoli było robione samemu do tej pory i soft nie pierwszy raz updatowaliśmy i nigdy nie było problemu tylko, że tak się złożyło, że dysk komputerowy na którym był podstawowy NAND się rozleciał i nie odzyskałem pliku nie dało się. Zresztą to nie ważne. Ważne, jest, że żeby go odbudować potrzebuję dowolny NAND i CPUkey, żeby odbudować swój. A Tobie użytkowniku "krecebeke" nie zdażyło się uczyć czegoś nowego? Nie pytam jak coś zrobić tylko składam prośbę o pomoc w podesłąniu i keya. A forum zdaje się ma pomagać, a nie krytykować.

Wczytywanie...

Poleć forum