1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prośba o doradzenie w sprawie przeróbki konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bereda, Sierpień 20, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. bereda

bereda Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam kolegów,

Od zeszłego roku jestem posiadaczem x360 premium. Data z tyłu na konsoli to 09-09-2006 r, zasilacz 203 W na pudełku od x'a też 203 W - czyli X w starej technologii i ze starym chłodzeniem. Na konsoli przez ten rok grałem może maksymalnie kilkanaście godzin, także nigdy do żadnego przegrzania nie doszło i konsolka przez ten okres spisywała się nieźle. Kusi mnie fakt przerobienia konsoli lecz boje się, że jak zacznę ją mocniej katować to po pewnym czasie wywali 3ROD i w związku z tym mam kilka pytań:

1. Czy po pojawieniu się 3ROD jest możliwość wgrania oryginalnego firmware do konsoli (chodzi mi o podpięcie uwalonego X'a do PC'ta i wgranie flasha) ?

2. Czytałem, że czasami w serwisie sprawdzają datę wgrania flasha i na podstawie daty produkcji konsoli są w stanie odrzucić gwarancję. Czy zmiana daty systemowej w PC (przed flashowaniem) i wgranie oryginalnego flasha rozwiązało by ten problem ?

sory za przy długi post, ale starałem się w miarę dobrze wszystko opisać. Konsole planuję przerobić sam stąd te pytania.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Odp: Prośba o doradzenie w sprawie przeróbki konsoli

Zmiana daty w pc nic nie da. Przerabiaj skoro tyle wytrzymała, raczej wątpię że się zepsuje bo trafiłeś na dobry egzemplarz. Ale jeśli nawet coś by się zepsuło to nie wysyłaj na gwarę bo różnie to bywa... Lepiej oddać konsole do serwisu(150-200zł naprawa).

4. adik229

adik229 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

a czy niewarto sprubować odesłac? coś zrobiom poza uniewaznieniem gwarancji??

5. Przemi06

Przemi06 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz

Nom zmienią Ci napęd na LITEona i w ogóle nie pograsz :p

Wczytywanie...
Status Tematu: