1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prosba o dzialajacy UPDATE-KINECT-ADVENTURES.rar i UPDATE-KINECT-ANIMALS.rar

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Masownik20, Listopad 27, 2010.

1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    witam
    linki ktore zostaly podane juz wygasly moglby ktos łaskawy podac aktualne dzialajace badz tez wrzucic to na jakis serwer??
    i czy te piki rozpakowuje do jakiegos folderu? czy tak jak sa spakowane w rar pojedynczo kopiuje i wklejam do pena i wgrywam??bo nie jets tot am podane wlasnie w tym poradniku..pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. lookash82

lookash82 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. lookash82

lookash82 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    napisz czy idzie Ci ten update z pendrive

5. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    co ty podales?? nie ma tma nic do sciagniecia..chyba te linki wygasly z tego posta 1 tam..??? a potrzebuje te 2 rzeczy

6. hazardzik

hazardzik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przyłączam się do prośby o podanie nowych linków do plików.

7. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    UPDATE KINECT ADVENTURES
    MediaFire

UPDATE KINECT ANIMALS
    MediaFire

1. Format pena na fat32
    2. Rozpakowujesz adventures i folder $SystemUpdate na pena
    3. Podpinasz pena do włączonej konsoli i powinno ci się pojawić czy chcesz zaktualizować
    4. Usuwasz z pena pliki w wsadzasz wypakowane $SystemUpdate z animalsów
    5. =4
    i gotowe [jeśli masz LT lub iXtreme 1.6[active.iso), jeśli nie patrzysz niżej]

Jeżeli pat****esz gry na niższy wave musisz zainstalować wtedy jeszcze beta dash.

2.0.12416.0 BETA
    MediaFire

8. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Podsumowujac wypakowuje te 2 rare do folderu SystemUpdate i ten folder wrzucma na pena i do konsoli?? i robie tak pokolei z adnvetures i animals??
    i jesli mam 16. z activate is to tego beta dasha nie msuze wgrywac tak??
    pytania zadalem dla pewnosci zeby nie bylo watpiwosci..
    DZIEKI ZA ODP I TAKICH ODPOWIEDZI JAK WYZEJ SIE OCZEKUJE;)
    ps.czy oflagowuje to konsole?

9. eXtrim

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak, najpierw adventures na pena i instalujesz, potem usuwasz wszystko z pena i wrzucasz animalsy -> instalujesz. Nagrywasz AC:B/NFS:HP, uruchamiasz gre z active.iso, akceptujesz instalacje aktualizacji i grasz ;)

Lepiej zrobić aktualizacje z AC:B

Nie oflagowuje to konsoli [#screen]

10. rumpelstilskin

rumpelstilskin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Panowie czy po tej metodzie 3 updatów urządzenie Kinect działa normalnie, czy ta metoda jest tylko do odpalania gier z AP25 a Kinect nie działa poprawnie? Proszę o rzetelne i sprawdzone info. Mam jeszcze starego dascha I chcę kupić Kinecta dla dziecka.Jaki dasch mam wgrać żeby urządzenie działało poprawnie no i żeby pykać na p*****ch.Najlepiej z AP25 też.

11. eXtrim

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @ up

Update KINECT Adventures i Animals były w pakiecie z tymi dwoma grami (Adventures i Animals) przeznaczonymi na Kinecta, więc jak sam widzisz te dwa updaty przeznaczone są do poprawnego działania Kinecta, a że udało się dzięki nim obejść AP25 (przynajmniej na razie) to kwestia przypadku (raczej panowie z MS tego nie zaplanowali, chociaż kto ich wie :p )

Kinect na pewno po 3xupdate działa jak należy, możesz spokojnie kupować i grać dopóki nie będzie wymagana kolejna aktualizacja (a na pewno za chwilę zaczną wychodzić gry, do których działania będzie potrzebny jeszcze nowszy dash)

LT+ prędzej czy później będzie nie do uniknięcia, żeby pograć w nowe tytuły.

12. korn84

korn84 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam nieco podobny problem mianowicie

Wczoraj zakupiłem kinecta i po zainstalowaniu aktualizacji z Kinect adventures wszystko działało poprawnie. W dniu dzisiejszym próbowałem załączyłem gre Kinect Sport i przy aktualizacji wyświetlił mi się komunikat że nie może odczytać płyty od tego momentu coś namieszało się w oprogramowaniu i kinect przestał działać

Po włączeniu kinect adventures otrzymuje informacje ze musze dokonac aktualizacji ale z tej płyty wczoraj ją instalowałem i dzis już jej nie chce zainstalowac. Próbowałem z pendrive powyższe pliki co zostaly podane zainstalowac ale nie wyświetla sie komunikat o tym aby dokonac aktualizacji...

Czy ktos wie co w takie sytuacji moze pomoc?

13. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    czyli ten sposob co jest podany nie bedzie dzialal wiecznie?? i tak trzeba bedzie LT+??? i tego dasha nie musze jesli nie rpzerabiam wave tylko odpalam obrazy tak jak sa przez acti.iso

14. eXtrim

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    korn84
    Być może właśnie ten problem jest u ciebie.

Co zrobić żeby działał Kinect?
    Jedyną metodą jest chyba aktualizacja dasha to tego najnowszego, wspierającego AP25 (jeśli grasz na oryginałach to nie problem, a jeśli nie LT+ zostaje)

---

Masownik20
    Dopóki nie zaczną wychodzić gry, do których działania będzie wymagany jeszcze nowszy dash i nie będziesz miał takiego pecha? jak korn84 będziesz mógł grać. W skrócie - w AC:B i NSF:HP po 3xupdate możesz grać do końca świata, a co z innymi nowymi grami na razie nie wiadomo.

Jeśli korzystasz z active.iso nie musisz instalować 2.0.12416.0 BETA, po wsadzeniu płyty z AC:B / NSF:HP zapyta cię o aktualizację i wtedy to zrobisz [lepiej z AC:B].

15. korn84

korn84 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hmmm nie da sie w jakis sposob wywołać ponownie tych aktualizacji? wie ktoś może? Zakładając że grywam nie tylko w oryginalne gry to rozumiem to co ewentualnie jeszcze moge sprobować? Domyślam się ze aktualizacja którą można pobrać ze strony xbox.com raczej nie wchodzą w gre bo pewnie jeszcze bardziej namieszają u mnie...

Jesli to mozliwe prosiłbym o jakies proste wytłumaczenie jako że nie jestem za bardzo obcykany w tym wszystkim

16. rumpelstilskin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dziękuję bardzo za rzetelną odpowiedź eXtrim. Pytałem o to na różnych forach, ale nikt nie potrafił jednoznacznie odpowiedzieć na moje pytanie.Miałem wątpliwości co do działania Kinecta po tej metodzie, ponieważ te dwa pierwsze pliki są ponoć zmodyfikowane, ale nie wiem w jakim stopniu i czy kontroler będzie poprawnie działał.Teraz dla tych, których nurtuje to samo pytanie-mam konsolę z 11.2009 120 Gb, dascha 8155, napęd LiteOn, ixtreme LT .Przerobię dasha tą metodą i dam znać TUTAJ (jeśli nikt nie zamknie tematu)czy Kinect działa normalnie oraz czy gry z AP25 też się odpalają.Wielkie POZDRO dla Wszystkich.

17. rumpelstilskin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A więc przerobiłem dascha tą metodą i nagrałem uprzednio pobraną grę AC Brotherhood PL bez żadnych przeróbek wave i bez przepuszczenia przez abg 1.0.4.Czyli CZYSTA kopia.Dach z 8155 przeszedł na 12416 i gra odpala bez problemu za każdym razem.Na razie jestem bardzo zadowolony, ale zaczekam na Kinecta(czy będzie działał poprawnie).Mam go odebrać dopiero w piątek 3 grudnia, więc napiszę TUTAJ czy działa bez zarzutu.

18. Pusiak

Pusiak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pewien problem.Otóż nieświadomy ściągnąłem i zainstalowałem na xboxie tylko samą betę.Chcę wiedziec czy ASSASSIN mi pójdzie czy muszę zainstalowac jeszcze animals i adventures jeśli to jeszcze w ogóle możliwe?

19. eXtrim

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Teraz to już "po ptokach", za późno na adventures i animals kinect update(nie ma możliwości wgrać ich teraz). Żeby zagrać w gry z AP25 zostaje Ci zmiana FW na LT+

20. Pusiak

Pusiak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    :/ to nie dobrze.Aktualnie mam napęd LITEON i i extreme 1.51 lub 1,6 nie wiem dokładnie,rozumiem,że wgrywanie LT+ odbywa się tak jak i extreme tzn trzeba do kompa podłanczac xboxa i nie da się inaczej?A i jeszcze jak kupie np.orginał NFS to mi nie pójdą pirackie gry z Ap2,5 dobrze rozumiem? P.S nie mam i nigdy nie miałem podłączonej konsoli do neta.

21. eXtrim

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak, trzeba podpiąć napęd pod kompa.

Oryginały oczywiście zawsze działają.
    Na daną chwilę nie działają Ci gry z AP25, więc nie rozumiem tego przed ostatniego pytania..

Wczytywanie...

Poleć forum