1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prośba o odpowiedź na kilka moich pytań.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez meteo76, Sierpień 27, 2013.

1. meteo76

meteo76 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam kilka pytań odnośnie korzystania z konsoli a mianowicie posiadam konsole przerobioną lt 3.0 i mam takie pytanie czy z tą przeróbką śmiało mogę korzystać z xbox live? Chodzi mi o aktualizacje dasha i jakieś gry dla dzieci. Posiadam nagrywarkę IHAS.
    Druga sprawa to czy dyski znajdujące się w konsoli to są takie same hdd jak te do komputera? Wiem że muszą to być WD Caviar ale czy rozmiarowo one są takie same?
    Wiem że pewnie są tutaj na forum odpowiedzi na moje pytania, ale nie potrafię ich znaleźć.
    Z góry dzięki za odpowiedzi.

//Nazwa tematu nie opisuje problemu.
    ..a powinna.
    ~z0nk31

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Na lt 3.0 możesz grać na Xbox live z małym ryzykiem bana, poprostu nie graj w gry przed premierą.
    Dysk w xbox to zwykły 2.5", ale jeśli chcesz włożyć taki wd scorpio od pc to musisz go specjalnie przerabiać, tutek jest na forum.

http://xboxforum.pl/showthread.php?t=170797

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 4

Wczytywanie...

Poleć forum