1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prośba o opinię/pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mateusz1447, Luty 22, 2013.

1. Mateusz1447

Mateusz1447 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stargard Szczeciński, Poland
    Witam, chciałbym zasięgnąć opinii kogoś bardziej doświadczonego, gdyż to chyba moja ostatnia nadzieja na naprawę konsoli, a mianowicie:
    Posiadam xboxa phat premium dysk 20gb konsola była wcześniej przerabiana pod bodajrze lt.1.9. Niestety od czasu zabezpieczeń na XGD3 nie mogę uruchomić żadnej gry (nawet oryginała). Konsola została przerobiona pod lt. 2.1 gdyż posiadam napęd samsunga m28. Niestety nic to nie dało nadal nie mogę odpalić żadnej nowej gry, gierki nagrywam ihas 124b i niestety również komunikat o brudnej płycie. Przeczytałem, że pomoc mowe tzw pot tweak więc obniżyłem opor na laserze do 3.2 ohma, dalej bez rezultatów. Gry instalują się na dysku w 100%, przywracałem również stock firmware napedu i flashowalem pod lt.2.01 ponownie. Nadal gdy włożę płytke xgd3 widze komunikat o brudnych płytach z xgd2 nie ma problemu. Proszę o jakiekolwiek wskazówki co jeszcze mogę zrobić żeby udało się go naprawić. Z góry dzięki

Mateusz

PS jeśli czegoś nie napisałem proszę o pytania:) konsola posiada najnowszy dash pobrany z live, płyty na ktorych nagrywam to verbatimy wyprodukowane w Singapurze

2. Lotnik421 Xbox One

3. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Odp: Prośba o opinię/pomoc

Laser pewnie do wymiany.
    Wyczyścić soczewke czymś do czyszczenia optyki.

4. Mateusz1447

Mateusz1447 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stargard Szczeciński, Poland
    a czy możliwe jest, że laser jest walnięty jeśli nie czyta tylko gier xgd3? a xgd2 działaja płynnie jak zawsze?

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Prośba o opinię/pomoc

Data produkcji p

wysłano z xbox 360 RGH LINUX.

6. Mateusz1447