1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PRośba o paragon.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DusiekPL, Maj 7, 2011.

1. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Witajcie ! Zdarzyła mi się przykra sytuacja związana z Xboxem, mianowicie paczka z konsolą zaginęła u kuriera. Tak to rzadko spotykane ale jednak prawdziwe. Muszę sporządzić "raport stracenia paczki" czy jakoś tak. I tutaj moja prośba do was. Aby napisać taki raport potrzebny mi jest jakikolwiek dowód zakupu konsoli (paragon/faktura vat etc.), którego ja już nie posiadam (konsola 2006r). Czy znalazłbym się dobry człowiek który podesłałby mi skan takowego paragoniku? Najlep[iej gdyby byłaby to wersja Elite. Jeśli nie znajdzie się taki to poproszę o jakikolwiek. Czekam na odpowiedzi. Za pomoc oczywiście podziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie wiem czy Cię to urządza ale mam paragon od Slimki?

4. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Mógł byś podać jaki to był kurier i jak to zaginęła a co do paragonu to nie starczy pokwitowanie które dostałeś od kuriera ?

5. DusiekPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Musze mieć jakieś potwierdzenie tego co było w paczce. Bez tego równie dobrze kurier może powiedzieć że napchałem tam kamieni. Kurier to DHL. I paczka zapewne zaginęła gdzieś na terminalu. W każdym mąć razie muszę protokół sporządzić. Bembenos jasne, że mnie to urządza. :) Jeśli możesz wyślij mi skan na maila duch6912@wp.pl. Poczekam jeszcze chwile, a moze ktoś podeśle paragon od Elitki zwykłej.

6. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    moge ci wyslac paragon od arcade'a z 9. grudnia 2009 za 699 zl.

7. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W sumie na moim też widnieje napis Xbox Arcade ale na kwotę 880zł.

8. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    czyli dhl omijać bez paragonu , w sumie to teraz znajdź od kogoś paragon za ponad 1000 zł bo tyle elite stał jak go kupowałeś i tyle niech oddają, dał bym ci paragon ale ja mam Arcade za 699zł więc u bembenos masz lepszy.

9. DusiekPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    No tak szukam. Fakt stwierdzenie o omijaniu DHL jak najbardziej prawdziwe. Obsługa, kontakt z firmą bardzo dobry, ale samo wykonywanie usług już tragiczne. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek paragony/faktury vat na xboxy to proszę podeślijcie mi je na duch6912@wp.pl .

Wczytywanie...