1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prośba o pomoc. Nie wiem co zrobić po nieudanej aktualizacji. Totalnie zielony

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez blackwater1975, Lipiec 10, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. blackwater1975

blackwater1975 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    [​IMG] po wgraniu aktualizacji i resecie mam taki komunikat. Jestem totalnie zielony jeśli chodzi o konsolę zupełnie nie wiem co z tym zrobić. Szkoda mi tylko dzieci, dla których to miała być fajna zabawa a jest niezły zawód i trudno im to wytłumaczyć. Jeśli ktoś byłby w stanie mi pomóc będę bardzo wdzięczny. Proszę o ewentualny kontakt pod gg 7432180.

dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. piotr 1310

piotr 1310 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lutocin Mazowieckie
    jaki dokładnie masz komunikat?

4. blackwater1975

blackwater1975 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    "Nie można odczytać aktualizacji z urządzenia pamięci masowej. Aby kontynuować aktualizację, podłącz je ponownie. Jeśli problem będzie się powtarzać, przejdź do witryny Welcome to Xbox Support - Xbox.com
    Kod statusu: 397F-3F4B-B780-1100-C000-0032"

Taki komunikat. Dodam, że konsola włączana drugi raz (przewiozłem żeby zaktualizować oprogramowanie) i zwyczajnie po wykryciu przez wifi routera i wpisania hasła pobrałem dane żeby zaktualizować. Potem jak się sam zresetował to już tylko cały czas taki komunikat. Próbowałem kilku rzeczy: wgranie na pendrive'a w zalecanym FAT32 aktualizacji i nic .. cały czas to samo ten sam komunikat. Wyjąłem dysk - to samo. Zresetowałem router i to samo. Nie wiem co mam robić totalnie się nie znam na konsolach.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Trzeba rozebrać konsole sprawdzic napęd, ewentualnie zakulic napęd taki jaki ma by. W ko soli

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

6. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak jak akir napisał, ale podaj jeszcze jaki numer dasha był i do jakiego aktualizowales. Swoją drogą jest sposób na błąd aktualizacji poszukaj Google...

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4

7. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    theoff zalozył temat o dashach...jest nawet wszystko opisane....

8. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Dokładnie było wiele razy...

http://xboxforum.pl/dash-200/dashboardcenter-v1-0-xbox360-dashboard-system-update-169985/

zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum