1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prośba o pomoc // Pierwszy Xbox (falcon, liteon)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mrova, Październik 18, 2011.

1. mrova

mrova Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,
    Dopiero zaczynam przygodę z Xboxem 360 i mam do Was parę pytań.

Wstępnie zaklepałem już konsolę na jednym z portali aukcyjnych ale chciałbym się od Was dowiedzieć co sądzicie o tej ofercie.
    Jest to arcade, data produkcji 2008-07-25 czyli falcon; wycięcie w tacce napędu ma równe brzegi, więc jest to chyba lite-on. W zestawie są kable, pad, pudło i bodajże 3 gry. Chłopak chce za ten sprzęt 350zł. Co sądzicie o takiej ofercie?? Nie ukrywam, że interesuje mnie przeróbka konsoli, jak więc ten model sprawdzi się przy flashu? Nie będzie żadnych problemów?

Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. BROLY

BROLY XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Białaczów
    z przeróbką żadnych;) dowiedz się czy czasem nie jest zbanowana

4. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  5. mrova

mrova Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czy ja gdzieś napisałem, że była przerobiona? Napisałem, że mam taki zamiar. W tej chwili nic nie było przy niej grzebane.

6. Falandir

Falandir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraśnik
    do przeróbki super, tylko w takiej cenie można by się spodziewać haczyka .

7. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    ta konsola ma swoje lata nie lepiej dołożyć troszke kasy ,i kupić z płytą główną jasper lub xbox 360 slime. tego kupisz i nie wiesz ile pochodzi ,i kiedy dopadnie ją rrod a serwisy to połowa tej ceny konsoli

8. Falandir

Falandir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraśnik
    wg mnie jeśli ta konsolka jest sprawna to warto ją kupić za takie pieniądze.. do przeróbki się idealnie nadaje, wiadomo od razu Ci się nie rozleci i pograsz sobie trochę. Minie czas i może właśnie wtedy wyjdzie jakaś rewelacja i odstawi konsole jeszcze dalej.. I właśnie o tym się będzie myślało ;)

9. mrova

mrova Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gdyby jasper był "troszkę" droższy to bardzo chętnie. Niestety ludzie bardzo wysoko cenią ten model, a upolowanie takiego w Wwie po w miarę rozsądnych pieniądzach graniczy z cudem.

Wczytywanie...

Poleć forum