1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prośba o pomoc z grami AP 2.5

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dav10, Styczeń 1, 2011.

1. dav10

dav10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gliwice
    Wznawiam temat, bo we wcześniejszym temacie nikt już nie pisze

1. Którego abgx mam pobrać 1.0.4 czy 1.0.5 żeby przygotować grę pod LT+?
    2. Kiedy trzeba wgrywać patche( do jakich wersji gier)?
    3. Czy patch jest tylko do wersji Assasin's Creed Global czy też do PL?
    4. Co oznaczają dopiski przy nazwach gier takie jak global, local, complex?
    5. Czy te gry mi pójdą na xboxie 360 z LT+ i co muszę z nimi zrobić żeby działały :
    Assasin's Creed:Brotherhood ENG Global :Assassins Creed: Brotherhood (2010) XBOX360-GLoBAL *dla EXSite.pl* ť EXSite.pl - Portal ze wszystkim
    Need for Speed:hot Pursuit Local :Need for Speed: Hot Pursuit (2010) PAL.XBOX360-LoCAL *dla EXSite.pl* ť EXSite.pl - Portal ze wszystkim
    Assasin's Creed:Brotherhood PL :Assassins Creed: Brotherhood (2010) PL.PAL.XBOX360-SZOPASQUAD ť EXSite.pl - Portal ze wszystkim

Najbardziej szczegółowo prosiłbym o odpowiedź na pytanie 5.

I wchodziłem już na http://xboxforum.pl/iso-f31/przygotowanie-obrazu-iso-do-gry-na-lt-73831.html ale tam nie ma odpowiedzi na moje pytania.

Proszę o odpowiedzi :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    1. Jak najnowszy :p
    2. Specjalne patche wgrywasz do każdej gry z AP 2.5 Checks żeby Ci nie oflagowało konsoli
    3. Patch jest do wersji Global ale możesz wyciąć napisy PL i wgrać je do Globala
    4. Są to nazwy grup, osób które zripowały daną grę
    5. Pójdzie Ci każda gra do której jest patch - pod warunkiem że go wgrasz :) Do AC wytnij dialogi z wersji PL wgraj do Globala i dograj patch'a... A do NFS'a bodajże do wersji Local jest patch, więc tylko jego musisz wgrać...

5. Gary23

Gary23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zapytam się tutaj, gdyż znaleźć cokolwiek na tym forum to lepiej sobie w łeb strzelić. Załóżmy ze chcę zagrać w AC:B. Konsolę przerobioną mam bodajrze iXtreme 1.6 czy coś takiego. Nastepnie musze po raz kolejny ją przerobić tak? bo większość ludzi nie wiem czy chce być fajna czy ma tak popizgane we łbach ale posługują się językiem którego chyba nawet oni do końca nie rozumieja. Gdyby ktoś był łaskawy opisac to ludzkim językiem byłbym wdzięczny.

6. dav10

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gliwice
    Tak, musisz ją przerobić na firmware LT+. Najlepiej idź do serwisu w twoim mieście, który się tym zajmuje.

I pytanie odnośnie mojej sprawy: skąd mam brać patche do tych gier?

7. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Bodajże ABGX sam je pobiera po odpowiednim ustawieniu go lub stąd LT+ AP2.5 Patches - Download ! - Team Xecuter

8. dav10

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gliwice
    Dziękuję wszystkim za pomoc. Teraz wiem już chyba wszystko.

Temat do zamknięcia

Wczytywanie...

Poleć forum