1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prośba o pomoc!!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez smackersik, Grudzień 30, 2008.

1. smackersik

smackersik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie :D

Mam do was prośbę:
    mianowicie mój xbox 360(przerobiony) przestał wczoraj czytać płytki.
    Dotyczy to tylko gier i właśnie to mnie dziwi bo filmy i muzyka są normalnie odtwarzane:confused:. I tutaj prośba czy pomoże kalibracja lasera w profesjonalnym serwisie?? Prosiłbym o wyrozumiałość i odpowiedzi od osób "znających się" na rzeczy.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. yoki

yoki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    rozumiem ze czyta płyty zapisane na DVD a nie DVD+DL??? jeśli tak to kalibracja powinna pomoc a jest to związane z tym ze laser musi mieć silniejsza wiązkę dla plyt wielowarstwowych na których właśnie zapisywane sa gry dla X

4. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  5. smackersik

smackersik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1