1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prosba o pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cooter, Listopad 5, 2012.

1. cooter

cooter Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie: mieszkajac w Niemczech, chce sciagnac gre i wyskoczyla mi ta blokada regionalna. Porsze mi odpowiedziec czy jako kraj wybieram tak jak na filmie USA to ja Niemcy?? czy musze wybrac Polske bo tylko tam chyba moge ta gre sciagnac.Z gory dzieki za pomoc !!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    Niemcy to Europa więc musisz ściągnąć grę PAL albo Region Free.Widocznie miałeś ntsc i dlatego nie działa

4. cooter

cooter Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    odp

Moze to glupio do Ciebie zabrzmi ale nie wiem o czym piszesz za bardzo. Konsole mam dopiero 3 dni:) Zamowilem w Polsce i mam 3 gry, dwie plytki a trzecia jest zdrapka. Nie da sie jej sciagnac. Dowiedzialem sie juz ze chodzi o blokade regionalna. Ogladajac ten film na yt doszedlem do wniosku ze zamiast USA jak wpisuje autor to ja bym musial Polske wpisac bo potrzebuje chyba IP polskiego?? Mozesz mi to jakos prosto wytlumaczyc?? Pozdrawiam

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Prosba o pomoc

Mieszkasz w niemczech wybierz niemcy.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...