1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prośba o PORADNIK

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Speed95g, Lipiec 14, 2010.

1. Speed95g

Speed95g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Włocławek
    Witam wszystkich
    mam juz dosyć meczenia sie z tym podlaczniem xboxa tak wiec prosze o poradnik (krok po kroku) jak podłączyć xboxa do kompa tak zeby móc grac przez xlinka, jakim kablem to trzeba podłączyć, szczególna prośba o poradnik jak otworzyć port 30000 UDP na routerze D-Link DSL-2640B (próbowalem wiele razy podłączyć i wyskakiwaly mi takie info [konsola xbox nie moze pobrac adresu ip z dhcp serwera] a najczęściej mam tak ze xbox z siecia sie podłącza ale nie widzi kompa])
    Połączenie z internetem chcialbym miec tak internet>>router>>wifi>>komp>>kabel>>xbox
    PS. Jestem w tym zielony wiec prosze nie pisac niezrozumiałych tekstów
    Z góry dzieki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. SzybkiGarand

SzybkiGarand Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    szukaj dobrze na forum, było...

masz :

Aby Wi-Fi działało musisz znać identyfikator sesji routera Wi-Fi, włączyć na routerze rozgłaszanie identyfikatora sieci (SSID), następnie możesz wyłączyć filtrowanie adresów MAC żeby każdy się mógł podłączyć (tak żeby zobaczyć czy to nie jest czasem wina zabezpieczeń) i zostawić tylko szyfrowanie WEP bądź WPA (w zależności jakie udostępnia router)

czyli:
    jak znasz SSID, jak znasz klucz WEP/WPA (Filtrowanie MAC adresów - wyłączone)

to:
    Panel Sterowania -> Połączenia sieciowe (Widok taki żeby ikony były na niebieskim tle) -> Skonfiguruj sieć bezprzewodową w domu lub w małej firmie:

Podajsz SSID
    Podajesz WEP/WPA
    Ręcznie skonfiguruj sieć (Bez dysku USB)
    oczywiście musisz mieć kartę sieciową Wi-Fi bądź dongiel (adapter usb)

4. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    po wpisaniu do "szukajki" :xlink kai wyskoczyło 51 tematów, polecam z niej skorzystać

http://xboxforum.pl/siec-xbl-f16/masz-bana-chcesz-pograc-przez-internet-xlink-kai-31613.html

http://xboxforum.pl/ustawki-f55/xlink-leaf-czyli-sposob-na-granie-po-banie-30928.html

Wczytywanie...

Poleć forum