1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prośba o radę XBOX360 biały phat

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez manski, Listopad 20, 2013.

1. manski

manski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Kupiłem uszkodzonego, przerobionego XBOX-a 360 wersja phat, uszkodzenie polegało na tym że gdy włączało się konsolę, konsola zaczynała instalować update, i w połowie instalowania wyskakiwał alert że nie udana aktualizacja, wejdź na support Microsoft. Z problemem się uporałem, konsola włącza się normalnie, ale chyba przeróbkę szlag trafił. Zapomniałem napisać że prawdopodobnie był zflashowany napęd, obecnie po włożeniu kopi gry konsola chce ją czytać jak odtwarzacz DVD, i pokazuje aby płytę włożyć do konsoli. Moje pytanie brzmi czy jest szansa na ponowne zflashowanie napędu, nie znając czym był flashowany wcześniej? Czy jest możliwe że po update został skasowany przerobiony soft napędu??
    Jestem początkujący w XBOX-360, ale jakieś pojęcie o elektronice itp, mam, wiec proszę nie pisać odpowiedzi typu idź do serwisu.
    Z góry dziękuję za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Update skasował przeróbkę. Bez problemu przerobisz go ponownie.

4. manski

manski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Super, dzięki za szybką odpowiedź, jest jeszcze jedno pytanko, czy lepiej zrobić jej update do najnowszego dasha, chociaż już chyba taki właśnie ma, czy pozostać przy tym co jest, jeśli nie mam najnowszego i wtedy wgrać flash napędu. Kolejne pytanko czy wgrywać LT 3.0, czy coś starszego. Troszkę czytałem o flashowaniu i w sumie nigdzie nie znalazłem przeciwwskazań. Dzisiaj wieczorem zabiorę się za rozkręcanie XBOX-a.

5. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Zrob flask do 3.0 bedziesz mogl grac na live co do dash jak nawet nie masz najnowszego a bedziesz mial juz flash to juz ci nie wykasuje

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

6. manski

manski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok dzięki za wszelką pomoc, teraz tylko znaleźć jakiś prosty know how i do dzieła.

Wczytywanie...

Poleć forum