1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prośba o wycenę dość bogatego zestawu

Temat na forum 'Wycena ofert' rozpoczęty przez scOOtt, Grudzień 1, 2015.

1. scOOtt

scOOtt Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam.
    Stoję przed dylematem zakupu dość bogatego zestawu (wszystko nowe fabrycznie zapakowane) w skład, którego wchodzi:
    Konsola Xbox One 500 GB
    X-BOX Live na 18 m-cy (1 x 12 m-cy i 2 x 3 m-ce)
    EA Access na 1 m-c
    Dwa pady bezprzewodowe
    GRY:
    Fifa 16 (kod-zdrapka)
    Forza 6 (płyta cd)
    Tomb Raider Definitive Edition (kod-zdrapka)
    Max The Curse of Brotherhood (kod-zdrapka)
    ZOO Tycoon (kod-zdrapka)
    Assassin's Creed Black Flag (kod-zdrapka)
    Assassin's Creed Unity (kod-zdrapka)
    Za całość sprzedający chce 1920 zł
    Czy wg. Was tj. dobry deal ?
    Zaznaczam, że akurat gry trafiają w moje gusta a i dzieci będą mogły zagrać w Max'a i pobudować ZOO.
    Prośba o Wasze opinie.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Ja dla mnie wydaje sie ok z tym ze nie wiem czy nie wyszlo by taniej gdy bys chcial kupic taki zestaw np na jakiejs rocznej gwarancji z racji tego ze gry to prawie same zdrapki ktorych pozniej nie sprzedz. Sumujac
    Konsole na jakiejs rocznej czy nawet 1.5 roku gwarancji kupisz od 1200zl. Pad 120zl gold na 12mc 99zl ea na miesiac mozna kupic za 25zl co do gier kody tez mozna wyrwac bardzo tanio ja np za maxa placilem 7zl tak ze musialbys sobie to dobrze przemyslec i przeliczyc

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców

4. scOOtt

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Już zakupiłem powyższy zestaw rozbicie cenowe wyglądało tak:
    Konsola Xbox One 500 GB - 1.400 zł
    X-BOX Live na 12 m-cy - 109 zł
    Xbox one PAD - 99 zł
    Xbox Live 3 m-ce x 2 - w zestawie z konsolą jako gratis
    EA Access 1 m-c - w zestawie z konsolą jako gratis
    GRY:
    Fifa 16 (kod-zdrapka) - w zestawie z konsolą jako gratis
    Forza 6 (płyta cd) - 119 zł
    Tomb Raider Definitive Edition (kod-zdrapka) - 50 zł (szkoda, że miesiąc do tyłu była za darmo w GwG i się nie zdążyłem załapać)
    Max The Curse of Brotherhood (kod-zdrapka) - 14 zł
    ZOO Tycoon (kod-zdrapka) - 39 zł
    Assassin's Creed Black Flag (kod-zdrapka) + Assassin's Creed Unity (kod-zdrapka) - 79 zł
    Więc wyszło 1909 zł - i taki zestaw zakupiłem - myślę, że to naprawdę dobra okazja.

5. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Super okazja to to nie byla bo jak dobrze byś poszukam to sam byś złożył taki zestaw i może nawet troche taniej ale nie przepłaciłeś specjalnie i to sie liczy :)

6. Miycerion

Miycerion Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szamotuły
    Przepłaciłeś.

Konsole xbox one 500 gb można wyrwać za 1279 pln widziałem wczoraj wersje z 1 TB dyskiem
    X-BOX Live na 12 m-cy - 109 zł <--- cena standardowa
    Xbox one PAD - 99 zł <- to nie jest nowy pad na 100% tylko regenerowany/używka
    Xbox Live 3 m-ce x 2 - w zestawie z konsolą jako gratis <--- większość sklepów (elektro marketów) dorzuca to za darmo
    EA Access 1 m-c - w zestawie z konsolą jako gratis (nie powiem ale 1 miesiąc to nic)
    GRY:
    Forza 6 (płyta cd) - 119 zł (cena okej)
    Tomb Raider Definitive Edition (kod-zdrapka) - 50 zł (była w gwg jak masz xbox live gold to za darmo)
    Max The Curse of Brotherhood (kod-zdrapka) - 14 zł (kupiłem za 2 złote)
    ZOO Tycoon (kod-zdrapka) - 39 zł (sam kupiłem za 30)
    Assassin's Creed Black Flag (kod-zdrapka) + Assassin's Creed Unity (kod-zdrapka) - 79 zł (obie kupiłem za 40 pln)
    Więc wyszło 1909 zł - i taki zestaw zakupiłem - myślę, że to naprawdę dobra okazja

Ostatnia edycja: Grudzień 2, 2015
  7. scOOtt

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Zadziwia mnie twoje rozumowanie kolego Miycerion i tak w skrócie:
    Na jakiej podstawie doszedłeś do takiego wniosku ?

Tak owszem ale golasa bez gier i bez abonamentów
    Tak zgadza się
    Jest to pad nowy który leżał na ekspozycji - nikt go nie dotykał
    Pokaż mi które ?

EA Access 1 m-c - w zestawie z konsolą jako gratis
    Standard

GRY:
    O a tu już nie podliczyłeś wartości gry ?

Forza 6 (płyta cd) - 119 zł
    O i tu też nie :)

Tomb Raider Definitive Edition (kod-zdrapka) - 50 zł (szkoda, że miesiąc do tyłu była za darmo w GwG i się nie zdążyłem załapać)
    Max The Curse of Brotherhood (kod-zdrapka) - 14 zł
    ZOO Tycoon (kod-zdrapka) - 39 zł (sam kupiłem za 30)
    Assassin's Creed Black Flag (kod-zdrapka) + Assassin's Creed Unity (kod-zdrapka) - 79 zł (obie kupiłem za 40 pln)
    Więc wyszło 1909 zł - i taki zestaw zakupiłem - myślę, że to naprawdę dobra okazja.

Twoja konsola jest używana - moja nowa - widzisz różnicę, czy nie ?
    Wyszedłem z założenia, że sprzęt ma być nowy - nie używany przez kogokolwiek, pojawiła się okazja i zakupiłem w sieci sklepów Komputronik - mam tam znajomego sprzedawcę.

8. Miycerion

Miycerion Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szamotuły
    W media expercie w Poznaniu w poniedziałek widziałem xbox one limited edition wersja forza za 1279 dysk 1 TB z abonamentem 2x 3 miesiące + miesiąc ea acces. Golas ?? Bez abonamentu? Licząc samą konsole przepłaciłeś 121 pln, do tego w zestawie forza 119, tombraider 50 (był w gwg jak wiesz), zoo tycon 9 , zdrapki assasin creen 39.

A i weźmy pod uwagę ze ja tu wskazuje 1 TB, Ty 500 GB.

Zatem licząc tylko te części (gry) 338 PLN. Nie zdążyłem zedytować ceny bo już odpisałeś. Aczkolwiek tombraider jest świetną grą i niech będzie, że te 50 PLN bym za niego dał. Więc odlicz te 50.
    Fify nie liczę bo na OLX zdrapkę z fifa można kupić jak się poszuka nawet za 20 pln ...

Co do konsoli która jest w moim posiadaniu... Skąd wiesz jaka ona jest ?? Bo mam dwie ;) mam dwu miesięczna nie używana i co ? Gorsza bo nie od Twojego kolegi :D?

Edit: Sprawę pada przemilczę. Pad z ekspozycji jest traktowany zawsze jak używany. Zatem w ostatnim zdaniu sam sobie przeczysz bo jedna część zestawu jest używana. Prosiłeś o wycenę zestawu, tak więc zrobiłem. Ja nim cokolwiek kupię to sprawdzam przez parę tygodni sklepy, olx, alledrogo.

Ja nie jestem Twoim wrogiem ale osoba 3 która obserwuje Twój zakup z boku :)

Ważne, żebyś i Ty i dzieciaki był zadowolony.

9. scOOtt

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dobrze - media expert w Poznaniu dorzuca fanty, które opisałeś do zestawu - możliwe, że tak jest, nie dzwoniłem, nie pytałem. W sklepie internetowym mediaexpertu takiej promocji nie ma - ja do Poznania mam 200 km w jedną stronę więc dolicz proszę koszty paliwa - bo przypuszczam, że nie będą ekstra wysyłki między-marketowej specjalnie dla mnie robić a w mediaexpert w moim mieście żadnej takiej promocji nie ma. Zgadzam się - 119 zł za forze 6 jest to cena specjalna oferowana przez niektóre sklepy przy zakupie w/w zestawu. Osobno tej gry w takich pieniądzach się nie kupi z tego co się orientuję. Zoo tycoon nigdzie nie znalazłem za 9 zł a assasins's creed black flag + unity w cenie 39 zł tym bardziej. Fifę za 20 zł a już tym bardziej na olx, gdzie jest wylęgarnia oszustów, można kupić co najwyżej na zdjęciu lub jeśli sobie zrobisz print screen ekranu komputera. Najniżej zdrapkę z tą grą znalazłem w kwocie 130 zł. Co do konsoli: masz dwu miesięczną konsolę w domu - fabrycznie zaplombowaną nigdy nie otwieraną i nie włączaną i sprzedajesz ją z akcesoriami podobnymi do mojej w cenie 1400 zł ? Jeśli tak - biorę od ręki.
    Pad z ekspozycji jest zawsze traktowany jako używany - zgoda - ale widziałem co brałem i niczym nie różni się od tego, którego wypakowałem z fabrycznie zapakowanego zestawu - ale niech będzie - jest używany. Tak jak Twoja dwumiesięczna konsola, którą rzekomo pewnie sprzedasz jako fabryczną nówkę a w efekcie "włączyłeś ją tylko po to żeby sprawdzić czy wszystko działa". Odnosząc się do zaprzeczania to właśnie Ty to robisz próbując wmówić ludziom, że sprzedajesz dwumiesięczną konsolę jako nową. Dla mnie może ona mieć nawet jeden dzień - wystarczy, że rozpakowałeś fabryczny zestaw - dla mnie ta konsola jest już używana - tak do tego podchodzę. Pad owszem ekspozycyjny i jest używany. W tej materii się zgadzamy.
    Nie traktuj mojego postu jako ataku na Twoją osobę ale jestem z gatunku ludzi, którzy nie wydają grosza na lewo i prawo nie patrząc na to ile to faktycznie kosztuje.
    Założyłem ten temat w tym dziale tylko po to żeby sprawdzić jacy ludzie się tutaj wypowiadają, dla mnie osobiście ten dział jest śmieszny - dla małolatów, którzy pytają rodziców o zgodę na zakup konsoli i nie potrafią sami racjonalnie myśleć a tym bardziej sprawdzić ile co rzeczywiście kosztuje.
    Można powiedzieć, że zakładając ten temat chciałem wziąć kogoś pod włos...
    I trafiło na Ciebie ponieważ zaintrygowała mnie Twoja twórcza logika matematyczna.
    Do teraz nie odpowiedziałeś mi na pytanie skąd wyliczyłeś, że przepłaciłem aż 500 zł za konsolę :)
    Pozdrowionka

f1older lubi to.
  10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Na moje oko przepłaciłeś tylko za Maxa i Assassynów ale to 10-20zł więc defakto groszowe sprawy.

Ważne, że jesteś zadowolony z zestawu - reszta się nie liczy.

Jak na początek to solidny zestaw z (jakby nie patrzeć) wieloma grami :). Więc udanej zabawy życzę :)

11. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Hah @Miycerion@Miycerion uśmiałem się, patrząc z mojej perspektywy to przepłaciłeś za każdą jedną rzecz kupioną kiedykolwiek... ostatnio brałem ps4 za 600 z 2 padami i 3 grami z kamerą, xbone pełen zestaw za 500. Gierki różne na pske czy łoniaka max 50 zł za nowości max 80 all na płytach. I teraz pewnie się zastanawiasz jakim cudem ??

Co do autora tematu moim zdaniem oferta porządna i dobra cena.

12. szpachla

szpachla Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Bez urazy ale .... to chyba z pomocy dla powodzian dostałeś.
    Albo ktoś się wieszał i akurat potrzebował na linę.

BO to za pół darmo właściwie.
    albo ironia

13. MarioOL

MarioOL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Ja to widzę jak ironię

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka