1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

prośla u wrzucenie gry na mediafire

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Speedfight, Listopad 7, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Speedfight

Speedfight Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    jestes ?? :)
    witam poszukuje od pewnego czasu gry the elder scrolls 4 oblivion w polskiej wersji. Gra ta bardzo mi sie spodobała na pc ale nie moglem grac bo słabego miałem kompa a do kolegi codziennie ie bede chodził. Teraz jak mam xboxika to chetnie bym pograł ale znów odsiebie nie ma a tam była ta gra wrzucona. Dlatego tez prosze o wrzucenie na mediafire, Najlepiej zeby był to oblivion w wersji polskiej GOTY. Ale nie będe wybrzydzał jak bedize tylko obliion w wersji ang. Z góry dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Prisonbull

Prisonbull Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Polska wersja nie wyszła na xkloca.

4. Speedfight

Speedfight Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    a widzaiłęm na tym forum na odsiebie ze niby w pl jest. jak nie wyszła to prosze o ang najlepiej GOTY. Na allegro też widziałem obliviona wpl 2 sztuki.

5. Speedfight

Speedfight Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wrzuci ktoś ta grę bardzo bym prosił. Długo jej juz poszukuje, a odsibie nie ma :(

6. DaWoXxX

DaWoXxX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Cieszyn
    ale debile że zamknęli odsiebie przecież adres był .com Anie .pl więc nie powinni zamknąć pewnie ten kto stworzył odsiebie zarejestrował się na USA albo UK więc jakim prawem zamknęli odsiebie przecież w prawie UK i USA niema tak no chyba że jest ale RAPHISHER to co więc jak w polskim prawie pisze że niewolno udostępniać plików bez praw autorskich no ale w polski NIE !!!!
    w stroni .pl Anie .com

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum