1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Proste pytania dla bywalców :) Nowego posiadacza

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hlmz, Styczeń 29, 2010.

1. hlmz

hlmz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Płock
    Witam wszystkich.
    Jako nowy posiadacz oczywiście mam trochę pytań, których jednoznacznie nie mogę wyszukać.
    1.Czy dobrze myślę : Zakupiona konsola w UK, wystawiony papierek sprzedaży konsoli bez żadnych pieczątek (podobnież w UK nie trzeba pieczątek) nie jest to ani faktura ani rachunek tylko Papierek wypisany kto sprzedał , kto kupił i co i za ile. Czy taki świstek wystarczy do gwarancji?
    2.Na jakiej zasadzie odbywa sie gwarancja ? Co jest podstawą? Data produkcji konsoli ? Data zarejestrowania jest w usłudze LIVE ? Jak to jest ?
    3. Teraz jeśli chodzi o region to gdzie mam wybrać? W Polsce nie ma live więc jako Polak nie ma sensu, więc jako UK lub Niemiec ?Tylko wtedy jakie dane wpisuje ? Przecież nie swoje , razem z miejscem zamieszkania tylko jakieś dane UK lub z Niemczech? Jak napiszę dane z UK to na jakiej podstawie jest gwarancja jest to jakoś powiązane?

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    1. nie wiem (najlepiej mieć paragon)
    2. aby wysłać konsole na gware musisz ją zarejestrować na xbox.com lub telefonicznie przy reklamacji.
    Gwarancja jest liczona od daty zakupu (podstawa to paragon lub faktura) lub od daty produkcji xboxa (jak nie masz dowodu zakupu)
    Gwarancja jest uznana tylko 1 właścicielowi xboxa (konsola nie może być już zarejestrowana na kogoś)
    3. rejestruj się na USA lub UK, np. podajesz dane ambasady polskiej.
    Rejestracja na xbox live nie ma nic wspólnego z gwarancją :)

4. bastek16

bastek16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bochnia
    1.w razie awarii skanujesz im ten twoj papierek i jezeli Ci go uznaja masz gwarancje liczona od dnia zakupu jezeli na tym papierku jakas date posiadasz a jezeli nie to od daty produkcji jest liczona gwarancja.
    2.Data produkcji lub data zakupu ze skanowanym dowodem zakupu ktory nalezy przeslac m$
    3.Live wybierasz najlepiej na US lub UK a jezeli chcesz konsole aby miala gwarancjie to na twoj adres zamieszkania

5. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Gwarancja jest od daty i ważne że jest nie naruszona plomba gwarancja jest na 3 lata od daty a konto XL ja mam na Niemcach ale większość ma na Anglię na przykład Anglia - Londyn - i kod pocztowy Londynu a ulica ja mam swoją podaną i jest dobrze :D

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Z tym papierkiem z danymi bez pieczątki to nie przejdzie :)
    Nie dawno reklamowałem pada i Microsoft kazał mi zeskanować PARAGON lub FAKTURĘ
    Taki papierek co napisałeś to każdy sobie może napisać, minimum musisz mieć jakąś pieczątkę.

Wczytywanie...

Poleć forum