1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Proste pytanie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kush, Listopad 18, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kush

Kush Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jezeli mam przerobionego xsa, zupdate'owany dashboard do bety kinecta, wczesniej nie gralem chyba na zadnej oryginalnej grze, tylko na "kopiach zapasowcyh", gram tylko i wylacznie offline, "iks" jest z 2009 roku, z maja, mam iXtreme 1.6 albo 1.51 i teraz wyszedl AC:B, i szczerze mowiac nie chce mi sie czekac do wyjscia LT+, to czy jesli kupie oryginala to wszystko bedzie cacy chodzic ?

Jesli pytanie zbyt noobowate to czekam na lekka krytyke, pozdrawiam ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. fle3x

fle3x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Tak będzie śmigać.

4. Kush

Kush Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok dzieki, jakby ktos jeszcze oprocz kolegi powyzej mogl potwierdzic tak zeby miec 100% pewnosci, a potem mozna zamknac :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum