1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Proszę o dane konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Sam w lesie, Listopad 21, 2009.

1. Sam w lesie

Sam w lesie Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gorlice
    1.Witam. Zakupiłem w tym tygodniu konsolę, dokładniej taki zestaw Microsoft Xbox 360 Premium Pro Halo Bundle Chciałem się dowiedzieć podstawowe dane techniczne tej konsoli. Dla informacji zawiera napęd Lite-On DG-16D2S Juny 2008, data produkcji konsoli 07-08-2008, napięcie 12V -- 14,2A; 5V -- 1A

2.Co potrzebuję aby zrobić flash, czy mogę zrobić to w domu za pomocą płyty Gigabyte GA-MA770-DS3 i Windows7

2. Lotnik421 Xbox One

3. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    sądząc po dacie produkcji to masz tzw "falcona" i jeżeli się nie mylę z poprawionym chłodzeniem. Do liteona zrobisz przeróbkę ale w razie "W" nie wgrasz już oryginalnego frimware. Ja musiałem wymienić konsole po fali banów < się bana ustrzegłem;)> na zasilaczu pewnie masz napisane 175w. Napisz o jakie dane techniczne. tu masz adres o danych technicznych jednak jak Ciebie nie zadowolą poszukaj gdzieś na bank znajdziesz:)

Xbox 360 ? Wikipedia, wolna encyklopedia

4. AOK#MazuR

AOK#MazuR Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    z nienacka .
    Jeżeli o to chodziło to proszę :

Mózgiem Xbox'a 360 jest trójrdzeniowy procesor, pracujący również z częstotliwością 3.2GHz. Wykonuje on 9mld operacji na sekundę, zaś każdy z rdzeni w jednym cyklu zegara jest w stanie wykonać dwie operacje. Procesor ma również trzy jednostki przetwarzania wektorów (po jednej na rdzeń) i 1MB pamięci L2.

512MB RAM pracującej z częstotliwością 700MHz, współdzieloną z pamięcią video. Osiąga ona przepustowość rzędu 5.4GB/s.

Chip graficzny Xbox'a 360 to produkt firmy ATI, lidera na rynku kart graficznych. Częstotliwość jego zegara to 500MHz, jednak jego pamięć to 10MB eDRAM (wbudowane w rdzeń) o przepustowości aż 250GB/s, resztę zaś współdzieli z pamięcią operacyjną. Daje mu to wydajność rzędu 48 operacji z użyciem shaderów i 500mln.

Xbox 360 posiada natomiast napęd DVD-DL (płyty DVD dwuwarstwowe), bardziej popularny i co ważniejsze, znacznie tańszy. Konsola ma również dysk o pojemności 20GB (opcja), zaś save'y z gier możemy przechowywać na dwóch kartach pamięci o pojemności 64MB każda. Dysk jest łatwo demontowalny, dzięki czemu można go wyjąć i przenieść zapisane dane do innej konsoli.

To chyba najważniejsze parametry :)

Wczytywanie...

Poleć forum