1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Proszę o linka do strony.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez radek8, Październik 22, 2008.

1. radek8

radek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,jak w temacie. W tym dziale w jednym z wątków o teksturach w GTA IV był podany link do takiej strony gdzie wszystko pisało na temat benq i doczytywań tekstur (taki jakby FAQ, czy coś w tym stylu).
    Bardzo bym prosił o podanie linka, szukam tutaj i na google i nie mogę teraz znaleźć.
    Pozdrawiam.

Znalazłem już tą stronkę, chodziło mi o to http://forum.xboxonline.pl/viewtopic.php?t=14778&postdays=0&postorder=asc&start=0. Można wyrzucić wątek.

Wczytywanie...

Poleć forum