Proszę o najszybszą odpowiedź.

pytek12341

Banned
Użytkownik
Już kilka miesięcy temu zepsuł mi się po raz kolejny Xbox. I tym razem postanowiłem nie naprawiać konsoli tylko wymienić całą płytę główną. I tu jest moje pytanie.
Mam konsolę z 14 marca 2008 i dzwoniąc do serwisu i mówiąc że chciałbym wymienić płytę na Jasper v2 usłyszałem że jest to nie opłacalne.
Jeżeli dobrze zrozumiałem to konsole z 2008r. mają Falcon'a i że jak wymieniać to tylko na niego.

Na jaką płytę główną powinienem wymienić swoją uszkodzoną żebym jak najlepiej na tym wyszedł. Oczywiście proszę was o odpowiedzi w których uzasadniacie swój wybór.
I jeszcze jedno nie mam obecnie za dużo kasy więc kupno nowego Xbox Elite lub Slimnie wchodzi w grę tak więc proszę was o jak najlepsze wypowiedzi.
 

ATi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No jasne że to nieopłacalne, najlepiej wyłóż kaskę na nowego xboxa(slima jak ma być legalnie) Będzie szybciej i opłacalniej.
Jaspera kupisz teraz już z LT1.1 jak dobrze się zakręcisz więc radził bym zmienić cały sprzęt
 

pytek12341

Banned
Użytkownik
W takim razie jak sugerujesz kupić nówkę to czy jest jakaś szansa na sprzedanie tego starego np na części? I mam pytanie. Czy pady są ciągle takie same?
 

philips

Użytkownik
Użytkownik
Szansa na sprzedanie na części zawsze jest, zobacz tematy na forum, gdzie ludzie sprzedają klocka na części - popyt jest.
Pady są takie same w każdej wersji - różnica w kolorze (biały lub czarny) ew. są wersje limitowane.
 

szymek931994

Użytkownik
Użytkownik
Pytanie czy będziesz go przerabiał czy nie :) Bo uważam że to nie opłacalne kupić slimke i odrazu ją przerobić...
 

ATi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tak jak pisałem- jak ma być legalnie to niech zainwestuje w slima(niech zaszaleje a co!) a jak nie to Jasper v2 na allegro za ~600zł. Z częściami to inna bajka rozeznaj się w cenach, bo zawsze to będziesz miał drugi pad, zapasowy kabel itp.
 

Do góry Bottom