1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Proszę o objaśnienie kilku pytań. Odnośnie przeróbki.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PetroL, Sierpień 3, 2013.

1. PetroL

PetroL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Wiem że tych tematów jest wiele. Ale kompletnie się zagubiłem, zbyt wiele tego czytałem. Także spróbuje wszystko streścić. Wczoraj byłem w serwisie i przerobiłem (po 4 latach) swojego xboxa 360 Elite Falcon z najnowszym dashem przeróbką LT3. I teraz chciałem nagrać sobie grę no i zaczęły się problemy. Da się nagrać jakoś gry ihasem 122? Albo sflashować(?) ją na te ihasy x24b? Mam płytki Platinum, program abx, no i img burn, w serwisie powiedziano mi że przed nagrywaniem mam odpalić burner max payload i wszystko się zgra. Niestety. Przy końcu nagrywania wyskakuje błąd power calibration area is full. I teraz pytanie, coś mogę poradzić czy muszę kupić nową nagrywarkę?? Przepraszam za powielanie tematu, ale jest ich tyle że w końcu nie wiem co i jak. LT MAX te ihasy te XDG w ogóle nie wiem od czego teraz zacząć.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jedynie ihas jeśli gra na być nagrana w 100%

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Da się sflashowac ihas122 na ihas524, pod warunkiem że to rewizja b.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

5. PetroL

PetroL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli rozkręcam kompa i patrzę czy to rev B czy też nie, jeśli nie rozumiem że pozostaje kupno nowej nagrywarki?

@edit
    Ihas122-18 B czyli da radę tak? To świetnie, prosiłbym tylko o jakieś tagi, coś co naprowadzi mnie na dobrego flasha pod gry na xboxa

@edit2
    przerobiłem to znowu płyt nie czyta..

Wczytywanie...

Poleć forum