1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Proszę o odpowiedź na kilka pytań

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez xpress, Wrzesień 23, 2011.

1. xpress

xpress Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam was, wiem że wkurzam was troche tymi moimi głupimi pytaniami i wgl ale chcę zadać kilka pytań i jeżeli macie odpowiadać to tylko takie osoby które wiedzą coś na 100%.A więc:
    1.Mam lt+ i dasha 2.0.12625 i jak dotąd gry mi chodziły i moje pytanie brzmi co muszę zrobić żeby mi chodziły te co teraz wychodzą: driver,GOW3,MW3,AC:R,BF3 itd.??(chodzi mi jakiego dasha musze wgrać i jaką przeróbke)
    2.Jakie LT i dashboard jest teraz najnowsze i kiedy wyjdzie następne i co one ograniczają(w co można a co nei można grać).
    3.Co z XBL?? na lt+ jest bezpieczniej czy na tym nowym?
    4.jak dostane bana to na wszystkich przeróbkach wygląda on tak samo??(chodzi mi o to że dalej mogę grać offline i nic się nie stanie z konsolą ani z save'ami)
    5.Do tej pory jak nagrywałem gry to wyglądało to tak:kiedy już miałem na dysku grę to odpalałem waves patchera i patchowałem do wave 3 i wszystko śmigało a wy mi tu pieprzycie żeby przez abgx się bawić a po co mi to jak można w łatwiejszy sposób to zrobić i moje pytanie brzmi czy dalej będę mógł tak robić czy trzeba będzie przez abgx (bo czytałem coś tam o wave 13 czy jakoś tak)
    6.tylko 3 gry mają ap2.5? i czy one chodzą na lt+ bo nie sprawdzałem a jeżeli chodzą to czy black ops w wersji PL pójdzie czy tylko ang?? a jak wgram nowego dasha i nowego lt to czy mi będzie chodzić czy nie?
    7.Mam kinecta i chyba żadna przeróbka ani dashboard mi tam nic nie schrzani??

To narazie tyle jak coś jeszcze wymyślę to napiszę.Sory, wiem że powinienem poszukać na forum ale ja szukałem i jedni piszą co innego a drudzy co innego.

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    1)czekać. bo gry najnowsze mają xgd3
    2)lt 1.91 i dash 2.0.13599.0
    3)nie jest bezpieczny lt
    4)ban wygląda u wszystkich tak samo .dożywotni brak polączenia z live. i zostaje xlink
    5)ta metoda dziala na wszystkie gry oprócz XGD3 i gry z ap25
    6)jest ich z 6
    7)nie musisz się martwić .dash ci może usunąc przeróbke wersja 13xxx

4. xpress

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    heh toś mnie oświecił;p co to jest ten xdg3 i o co ci chodzi z tym że dash mi może usunąć przeróbkę wersja 13xxx?? możesz jaśniej?może ale nie musi?co to ten xlink? no i to chyba bd wszystko dzieki tak wgl za odp

5. xpress

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a i czyli z waves patchera nic nie bedzie? to w takim razie jaka jest najlepsza wersja abgx'a i jak się go obsługuje

6. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    1 Nie czekać XGD3 tylko czekać na LT 2.0. znowu wałkowanie tego samego
    1a Kiedy wyjdzie? wkrótce

xlink jest dla JTAG.
    Jest tak samo bezpieczny jak seks bez zabezpieczenia.

6, a gry to:

1. Fable 3
    2. Assassin’s Creed: Brotherhood
    3. Need For Speed: Hot Pursuit
    4. Call of Duty: Modern Warfare 2
    5. Call of Duty: Black Ops
    6. Halo: Reach

7. xpress

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no ja mam tego BO na płycie w PL i nie chodzi mi nie wiem czemu. Ale dzięki za odpowiedz i cierpliwość. A co do tego abgx'a??

8. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    abgx360 jest dla ludzi grających na live na piracie

9. xpress

Polubienia: