1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Proszę o opinie na temat odzieży termoaktywnej (bluza)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez JaZz, Listopad 2, 2014.

1. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    np. firma Majesty robi imo fajne z wyglądu rzeczy.
    myślę nad zakupem tego
    Kod:
    Bielizna termiczna Majesty Surface 2014/15 camo
    lub czegoś tańszego bo widziałem na allegro nawet w miarę (podkreślam że z wyglądu bo nie miałem nigdy do czynienia z taką odzieżą) bluzy/golfy frimy 4F, Nordcamp czy Hi-tech w cenie 50/70zł.. czy za "5dych" to się nie opłaca bo shit??
    przyznam że nagrzałem się na tą z linku bo można zakryć twarz.
    idzie zima i chce na sobie mieć coś ciepłego co myślicie na ten temat? głównie chciałbym żeby wypowiadali się ludzie co mieli do czynienia z tego typu odzieżą

p.s. czy jest różnica między odzieżą termiczną, a termoaktywną?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Używam odzieży termoaktywnej , nawet kupuję w lidlu jak jest promocja po 20 zł za koszulki lub kalesony :D i powiem tak , innej odzieży na zimę i do biegania nie widzę , bo na lato to za gorąco jest :) aczkolwiek do biegania posiadam letnie koszulki termoaktywne :D , za 5 dych myślę że to nie będzie tani szajs.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum