1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Proszę o pilną radę

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Fasto, Kwiecień 2, 2009.

1. Fasto

Fasto Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Korczyn
    Witam zbliżają się dni upalne a zarazem lato i mam do was pytania chciałbym kupic do mojego xbxo360 chłodzenie,żeby w lato cały czas chodziło jak będę grał,oto rzecz którą chciałbym kupić:

Wentylator Intercooler do XBOX360 XBOX 360 NOWY (595315918) - Aukcje internetowe Allegro

lub ten

http://robson.pl/index.php?p=16&id=6155

Czy warto? Czy to będzie dobre? Czy to pomoże przy chłodzeniu?

Proszę o pilną odpowiedz.

Jak tak to,który lepszy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. 3kilooo

3kilooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Trzebinia
    moim zdaniem żaden wentylator nie zapewni ci prawidłowego chłodzenia.. one maja za zadanie tylko przyspieszac obieg powietrza przez konsole, jednak róznie to wygląda w praktyce.. jesli x's nie jest trzymany na słoncu lub w ciasnej półce to nic mu nie grozi a wentylator moze tylko sprawe pogorszyc.. jednak jest to "ciało" obce w zdrowym organizmie 360siątki ;) ja osobiscie przeżyłem upały rok temu bez wentylatora i nadal pykam bez.

4. Angoleiro

Angoleiro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    IMO to malo daje a wrecz moze zaszkodzic... trzymaj go w przewiewnym miejscu, by mial dobra cyrkulacje i tyle. Nie zastawiaj go niczym z zadnej strony.. niech ma przestrzen i nic mu nie bedzie,

pozdrawiam

5. Bug

Bug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    przewiewne, zacienione miejsce... i połóż go na korkach od coli

6. Fasto

Fasto Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Korczyn
    aha ok panowanie a jeszcze jedno pytanie chce kupić pilot do xbox360 co proponujecie?

Wczytywanie...

Poleć forum