1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Proszę o pomoc. Aktualizacja zatrzymuje się na około 90%.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kinjo83, Wrzesień 23, 2011.

1. kinjo83

kinjo83 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszystkich. Mam następujący problem.
    Kupiłem GOW3, włożyłem do napędu, wcisnąłem aktualizację, która zaczyna się instalować dochodzi do 90% i się zacina, wyskakuje komunikat, że nie można odczytać płytki.
    Ściągnąłem więc aktualizację na pendrive - niestety to samo, tylko tym razem wyskakuje komunikat że nie można dokończyć aktualizacji i żeby się MS skontaktować - nie ma żadnego nr błędu.
    Dodam że mam konsolkę przerobioną (bodajże zatrzymałem się na lt 1,5). Wiem że instalacja nowego softu podobno usuwa przeróbkę ale dla GOWa jestem w stanie ponieść taką ofiarę.
    Próbowałem chyba z 5 razy zainstalować i z płyty i z USB, za każdym razem to samo. Przy 90% aktualizacja pada.
    Dodam że na konsoli nadal działają kopie zapasowe.

Proszę o pomoc.

Z góry dziękuje i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wgraj update 13146

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

4. mario1500

mario1500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Aby dokończyć aktualizacji musisz wgrać oryginalne FW napędu inaczej nie pójdzie aktualizacja. Już to sprawdziłem. Więc ten nowy dash robi mały bałagan nawet jeśli ktoś chce się nawrócić na jasną stronę.

Wczytywanie...

Poleć forum