1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Proszę o pomoc, data produkcji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Happybob, Maj 17, 2011.

1. Happybob

Happybob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nysa
    Witam, zapewne był już taki wątek, nie wiem nie mogłem znaleźć osobiście, ale mniejsza o to, Panowie i Panie, na mojej konsoli Xbox 360 ELITE mam naklejkę z Service Data : 11.01.2010. Kupiłem ją w listopadzie 2010, dziś ją dopiero zarejestrowałem i pokazało mi się, że mam gwarancje do Maja 2012. Pytanie jest takie jaka jest w końcu data produkcji?, co to jest ten Service Date? i jaką w końcu wersje mam FALCON czy JASPER ( serio nie znam się na tym a chce ją sprzedać i nie wiem co napisać) Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    wyglada na jasper z liteonem 9....

4. Happybob

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nysa
    No ale właśnie jak to sprawdzić bo ja osobiście nie mam pojęcia, Jasper chyba jest lepszy od Falcon tak? kurde no wiem sam co robić...

5. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
  6. Happybob

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nysa
    Wychodzi, że mam FALCON bo ja mam napisane z tyłu 14.2A więc co oznacza ten Service Date 11.01.2010 ? na chłopski rozum to data serwisowania, ale na stronie Xbox nic nie pisze o serwisowaniu, jest napisane, że nie był naprawiany, bo nie był ....

Wczytywanie...

Poleć forum