1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Proszę o pomoc, lagi!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez zatobajestbrat, Lipiec 26, 2010.

1. zatobajestbrat

zatobajestbrat Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Niedawno zacząłem grac na XBL, pierwszy dzień wszystko śmigało pięknie, miałem najwięcej kresek które przedstawiają ping (Call of Duty Modern Warfare 2).
    I od wczoraj zaczeły się kłopoty... Ping mam OCHYDNIE niski! Zacinki, opóźnienia strzałów, itd...
    Zrobiłem test na "Speedteście.net" i wyszło coś takiego (wklejam dwa testy, oczywiście moje, bo jest róznica) Mam internet radiowy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    na radiówce tak jest, wiele zależy od pogody. Poza tym masz jeszcze innego rodzaju zakłucenia, lagi na serwerze itd.

4. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    To wina radiówki, pogoda ma też wpływ na jakość rozgrywki.
    W MW2 są problemy u mnie, ze względu na brak dedyków, a np w BC2 ten problem nie jest już tak ogromny.
    A ping mam wyższy od Ciebie :p

5. zatobajestbrat

zatobajestbrat Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jechu, teraz grałem w MW2 i bez żadnych przycinek, miałem bardzo dobry ping. Ale zauważyłem wcześniej, że jak mi przycina, to paru innym osobom na serwie też... Myślę, że to przez brak dedyków.
    Zapytam się (mały offtop) warto kupic BC2? Lepsze od MW2? ; ) Bo zdania są podzielone.

6. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    zły dział, przenoszę

Wczytywanie...

Poleć forum