1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Proszę o pomoc! Nagrywanie gier ihasem burner max. Lt 2.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tomeks933, Luty 7, 2013.

1. tomeks933

tomeks933 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Mam taki problem. Mam nagrywarkę ihas z wgranym już softem BurnerMax. Mam najprawdopodobniej LT 2.0. Jak sprawdzić jakie mam LT i dasha?
    Nie działa mi BLACK OPS, MAX PAYNE 3, a działa FORZA MOTOSPORT 4, SHIFT 2, PES 2012. Nagrywałem teraz tym ihasem FIFE 13 i DIRT SHOWDOWN, oczywiście obraz przepuszczałem najpierw przez Xbox Backup Creator i zmieniałem topologie na LT 2.0, wypalałem przez ImgBurn tak jak w poradnikach. I wyskakuje błąd, że nie może odczytać gry. Próbowałem przeczyścić pamięć podręczną i dalej to samo. Dodam jeszcze do tego, że przed uruchomieniem gry zrobiły mi się aktualizacje.
    Wie ktoś co z tym zrobić? Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam!

P.S. gry wypalam na verbatimach
    Teraz już sam zgłupiałem... Może mam LT 3.0. Jak teraz zmienić topologie z LT 2.0 na LT 3.0 ? Dzięki

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    w abgx autofix level 3 przepusc obraz

Wczytywanie...

Poleć forum