1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Proszę o pomoc! (pod LT 3.0 niektóre gry z ap 2.5 przestały działać)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DawidLucek, Luty 3, 2013.

1. DawidLucek

DawidLucek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Proszę o pomoc wszystkich Xbox-wiczów zagłębionych w tematy z dziedziny nagrywania gier i programów z tym zwiazanych jak Abgx360 imgburn ich ustawienia itd.
    Mam pewien problem a nie jestem na bieżąco od jakiegos czasu, więc chciał bym prosić kogoś o napisanie jak dla dziecka instrukcji wypalenia gier które działały mi pod LT 2.0 a od niedawna kiedy zdecydowałem się na LT 3.0 pewne grono gier wypuszczonych miedzy tymi przeróbkami przestało mi najzwyczajniej działac i wyskakuje komunikat płyta nierozpoznana i takie tam kiedy starsze działają bez problemu i te najnowsze również. Wszystkie gry które teraz mi nie chodzą a były już z zabezpieczeniem ap 2,5 i te nowsze XGD3 jak Call of Duty: Modern Warfare 3 Bathman AC, czy np .Assassin's Creed: Brotherhood na których mi zalezy bo nie miałem czasu żeby je skończyć były wypalane pod LT 2.0 bez żadnego Ihasa więc wina nie lezy po stronie nagrywarki bo mimo że gry posiadały 8,13GB dało je sie nadpalić bo nie miały jeszcze tego zabezbieczenia które nie wiem jak sie nazywa a jest juz w jakiś tam tytułach i narobiło całe te zamieszanie w śród nagrywareki itd. chodzi mi tylko o odzyskanie tych tytułów które w 100% działy mi przedtem nagrywane moją zwykłą nagrywarką z laptopa :) Mam je na dysku i pomyślałem nic prostszego po prostu trzeba je wypalic od nowa i da się to zrobic nadal moja nagrywarka skoro wcześniej chodziły bez problemu tylko trzeba je przepuścić przez Abgx ustawionego jak pisza na wiekszosci forów internecie itd. Level 3 i inne ustawienia i jazda ale niestety wyskakuje mi komunikat any dvd style corruption was not detected więc nie wiem czy obraz jest gotowy do wypalenia pod LT 3.0 musi być jakiś sposób żeby nagrać te gry wszedzie piszą jak nagrać gry XGD3 i je patchować po Lt 2.0 ale nie na odwrót myślałem ze Abgx sam dopisze protokoły naprawi obraz i przystosuje go do LT 3.0 zaznaczam że wszystko jest w najnowszej wesji itd. co mam zrobić żeby od nowa nagrać np Bathmana i żeby działał wszystko mam ustawione jak piszą ale obraz jest chyba zły bo powinno pisać successful! itd zależy mi na tych paru grach które chodziły pod starym LT a nowy z nowym dashem nie pozwala je uruchomić mimo ze widzi gre przy jej właczaniu pisze płyta nie rozpoznana czy niezgodna jakos tak jak mam zrobic dobry obraz pod LT #.0 chcem odzskac te kilka gier i nagrac je tak zeby działy zaznaczam że nie pisze tu o grach najnowszych których nie da sie raczej nagrać zwykła nagrywarka pisze o grach które dało sie nagrać zwykła nagrywarką więc prosze o nie pisanie że to wina nagrywarki bo wtedy działąły i teraz też musza to wina obrazu i przeróbki tylko nie wiem jak to zrobić prosze o pomoc... z góry dziękuję

2. Lotnik421 Xbox One

3. benji24

benji24 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Musisz ściągnąć nowe obrazy gier XGD3 i przepuścić je przez poprawnie ustawiony abgx360. Gier z zabezpieczeniem AP 2.5 nie musisz ściągać na nowo, możesz zrobić obraz z płyty wcześniej nagranej zwykłą nagrywarką którą posiadasz i tak samo przepuścić przez abgx360 i potem już tylko wypalić.

4. DawidLucek

DawidLucek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To wiem :) tylko jak teraz nagrać te gry w formacie XGD3 oraz te zabezpieczenie AP 2.5 pod LT 3.0 wszystkie te obrazy przepuściłem przez ABGX i myślałem że zmieni mi topologie i zabezpieczenia sam i po problemie ale sprawdzanie obrazu kończy się any dvd style corruption was not detected press any key to exit....zamiast
    successful! czy coś w ten deseń, nie znam się na raportach ABGX i nie wiem czy taki obraz nadaje się do nagrania i gdzie leży problem czy po stronie nagrywarki i imgburna i jego ustawień czy po stronie obrazu gry i ABGX na każdych forach pisza troszkę inaczej z jego ustawieniami próbowałem kilku które nie znacznie sie różniły od siebie to samo może ma ktoś pewne w 1000% ustawienia które się sprawdzają obu tych programów bo już sam nie wiem. Problem z innej beczki że te gdy których zaś nie mam na dysku i nie chciałem ich ponownie ściągać bo pomyślałem ze zrzucę obraz z płyty na dysk i wypale taki obraz jest już całkowicie i w 100% nieużyteczny gdyż po zgraniu na dysk zajmuje mniej miejsca niż ściągniety z neta na nowo tak jak by nie dopisywało reszty danych

-=SETH=- // Czym nagrywałeś te gry XGD3?
    Jak zwykłą nagrywarką to lepiej zacznij już na nowo je pobierać, te obrazy co zrzuciłeś z tych płyt nie nadają się do niczego dlatego ABGX pokazuje, że nie widzi obrazu X360.

Wczytywanie...

Poleć forum