1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prosze o pomoc przy wyborze przeróbki...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez omg.lukas, Styczeń 26, 2011.

1. omg.lukas

omg.lukas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam na forum jestem od kilku dni. Moze zaczne od tego czym dysponuje:
    Otorz jest to Xbox 360 Arcade, konsola jest przerobiona ale nie mam pojecia jakie ma wgrane FW gdyz taka juz ja dostalem.
    Oto zdjecia napedu i płyty głównej:

[​IMG][/URL][/IMG]
    [​IMG][/URL][/IMG]

Z tego co widze posiadam X-a z Napedem Liteon, natomiast nie wiem jaka wersja.

Teraz tak wracajac do sedna sprawy, do tej pory malo kozystalem z tej konsoli. gralem tylko w Mortal Kombat DC Universe niedawno jednak sciagnolem pare nowszych gier typu NFS:HP czy COD:BO i tu zaczol sie problem gdyz konsola obie gry widzi jako film DVD. Kilka dni temu zaktualizowalem Dashboard czy jak to sie tam nazywa.

Sprawa wyglada tak ze nie mam konsoli podlaczonej do neta i nigdy jej do neta nie podlacze w sumie niewiem nawet czy jest na niej ban czy go niema nie interesuje mnie to konsola ma sluzyc tylko do rozgrywek single player.

Ok zaczynam pytac:
    1. Jakie jest obecnie najlepsze oprogramowanie dla mojego napedu i uwzgledniajac to ze konsola bedzie OFFLINE
    iXtreme LT czy iXtreme 1.6.1 NonStealth a moze jest cos jeszcze innego ?
    2. Czy ten naped da sie zfleshowac bez jakiegos kosmicznego sprzetu ? bo znalazlem tylko to : http://xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/flash-lite-jungleflasher-dosflash-9472.html
    3. Moze jest jakas opcja zeby pozostawic to tak jak jest,a te nowe kopie gier mi graly... najlepiej zebym nie musial pozniej jeszcze jakos przerabiac tych obrazów tylko sciagasz/wypalasz/grasz no ewentualnie przepuszczam przez abgx360
    4.Jest jakas oficialna strona z FW do sciagniecia ?

Na kompie sie znam raczej na elektronice nie, powiem tak czuje sie na siłach fleshowac ten naped ale wolał bym nic tam nie lutowac i nie przykladac najlepiej czy jest taka mozliwość.

Prosze o odpowiedz na pytania oraz ewentualne linki do opisów jak co robic.

Pozdrawiam Łukasz

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    na "poczontek" słownik ortograficzny.

4. x-sauber

x-sauber Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko Biała
    Bardzo dobra odpowiedz :)

Wszystkie odpowiedzi na twoje pytania znajdziesz na forum w odpowiednim dziale.
    Wydaje mi się że ci się nie uda, no ale powodzenia.

5. bogdan6120

bogdan6120 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  6. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
  7. omg.lukas

omg.lukas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam nadzieje że znajdzie sie ktoś kto bedzie umiał odpowiedziec na choc jedno z moich pytań. Jeśli chodzi o błędy to przepraszam Wszystkich jestem dysortografem. Nie wydaje mi sie natomiast aby one przeszkadzały komukolwiek w interpretacji moich pytań...

8. bogdan6120

bogdan6120 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja go tylko naprowadziłem. A co do przeróbki to daj do serwisu wgrają ci LT+ i problemu nie będzie :

Ja też ale staram się porządnie pisać. Już ci napisałem wszystko jest na forum naprowadziłem cie teraz tylko poczytaj ale i tak nie radzę ci samemu wgrywać bo możesz spalić napęd i 200 zł w plecy

9. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
Wczytywanie...

Poleć forum