1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Proszę o pomoc,tylko o jedną odpowiedz.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez InPirats, Grudzień 8, 2009.

1. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    Proszę was bardzo o jedną odpowiedz,doszedłem sam co i jak z tym CK3 i liczę tylko na jedną odpowiedz w stylu dobrze wszystko napisałeś albo żle tylko tyle chce od was.

PROSZĘ O NIE KASOWANIE TEGO TEMATU,JEST TO DLA MNIE BARDZO WAŻNE(Informacja dotyczy Moderatorów)

To tak doszedłem do tego z tym CK3 Lite,że żeby przerobić napęd wystarczy zainstalować sterowniki portio32 do jungle flashera a potem sterowniki do CK3 USB i tak następnie do tej płytki Xcuter podłączam końcówkę kabla RS232 a drugą z tyłu kompa pod wejście com następnie podłączam ten niebieski kabel co jest w zestawie do ck3 a drugą końcówkę do napędu od xbox360 w miejsce gdzie jest biały kabel od zasilania konsoli następnie podpinam sata do napędu i do kompa w wejście sata i podłączam kabel molex i finito? proszę o odpowiedz

a jak byście byli na tyle dobrzy to odpowiedzcie jeszcze szybko na te pytania, jak kupie ck3 lite a ono nie posiada kabla usb ino pro posiada to kabla nie muszę dokupywać? następne pytanie,jak nie mam kabla usb do ck3 ino sam zestaw lite a w nim nie ma kabla to muszę sterowniki ck3 usb instalować? i ostatnie pytanie czytałem na forum zagranicznym,że przed przystąpieniem do flashowania tym CK3 trzeba ręcznie usunąć sterowniki via jakoś tak prawda to? muszę to usuwać?

to tyle proszę o odpowiedzi na te pytania wiem że na pewno jest tu sporo mistrzów co znają się na tym więc proszę proszę krótko odpowiedzieć na te pytania co zadałem jeszcze raz proszę.

bardzo jest to dla mnie ważne.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    ok spoko ale niech ktoś odpowie na ten temat.

Wczytywanie...

Poleć forum