1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Proszę o pomoc w aktualizacji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sharkino, Kwiecień 3, 2016.

1. Sharkino

Sharkino Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jestem nowy i nie doświadczony ale wracając do tematu chodzi o konsole Xbox 360 slim z przeróbką RGH + RGX + LT 3 / LTU i mam pytanie jak zaktualizować FREEBOOT, freestyledash, XELL

Potrzebuje tak myślę bo większości gier nie można odpalić czarny ekran ale ostatnio chciałem zagrać w Tomb Rider i wyskoczyła aktualizacja i zatwierdziłem ale dalej nie działają po nie które gry i nie wiem co robić może ktoś pomoże doradzi bo nie wiem co dalej robić
    Dziękuje i Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sharkino

Sharkino Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ktoś może coś pomorze zrobić żeby było ok ?

4. Semimav

Semimav Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Masz rgh i zrobiles aktualizacj z gry??...jezeli tak to juz nie masz rgh poniewaz nadpisales zmodyfikoawny nand. Chyba ze jakims dziwnym trafem aktualka nie przeszla. Zeby zaktualizowac system (bo to jest potrzebne pod nowe tyt a nie to co napisales (chociaz w jakims tam stopniu tez masz racje bo czesc programow rowniez wymaga aktualizacji po wgraniu nowego softu;))) musisz zrobic to za pomoca specjalnej procedury (masz opisane na forum w dziale rgh).

5. Sharkino

Sharkino Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przy użyciu j runera sorry ale pisze z telefonu

Wczytywanie...

Poleć forum