1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Proszę o pomoc w diagnozie

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez soczek87pl, Styczeń 11, 2011.

1. soczek87pl

soczek87pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Problem jest taki konsola ni z tego ni z owego wyrzuciła E74 z kodem 1022. Na następny dzień po uruchomieniu włączyła się 3 razy a po dwóch minutach działania cały ekran pokrył się paskami. I znowu E74. Wiem że to częsty problem. Jakie szanse na odratowanie tego? Dodam, że konsola nie byłą zajeżdżana i nie chodziła 24 godziny na dobę tylko tak spokojniutko rekreacyjnie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. cru5h

cru5h Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Zalecam reballing który rozwiąże problemy.

4. soczek87pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Znowu ? trzy miesiące temu dałem 250zł za to:(

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    250zl? to trzeba bylo sprzedac ta, dolozyc to 250zl i kupic nowa. Poza tym w podpisie masz ze mial e73 a to wina chipa od karty sieciowej wiec raczej cie wydymali a nie zrobili reballing.

6. cru5h

cru5h Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    A rzeczywiście nie zauważyłem :] Dexter ma racje, to jest błąd Ethernet (sieć) wiec poszedłbym do serwisu i reklamował.

7. soczek87pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Było e73 kiedyś. Teraz jest E74 i chrzanie tego klocka wiec jest na podpórkę pod książki. Zrobiłem penny fixa na HANA i na razie działa. Wiem że nie będzie to trwało długo ale już pogodziłem się z tym że jak zapłacę za studia to kupie nowego a w tej chwili uznaje ze konsoli nie mam. Jedynie jakieś zgliszcza które jak przestana działać to wylecą przez okno.

A serwisie po zrobieniu powiedział gość że wymienili GPU. Trochę mi się nie chce wierzyć ale ok.

8. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Jak można wymieniać GPU z powodu E73 [...]?

9. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  10. soczek87pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Myślę że było to uznane jako kompleksowe naprawienie xboxa. Niestety nie było długotrwała. Ufam temu serwisowi. może ślepo ale ufam. To falcon więc chyba jest dosyć awaryjny. Podzielę się jednak doświadczeniami. Gdy miałem E73 grzałem go tym sposobem z patyczkami. Wystarczało ale na krótko. Dlatego oddałem do serwisowania. Może dlatego wymienili GPU bo go zniszczyłem grzaniem. Teraz wyskoczył E74 a cały ekran (jeśli konsola się uruchomi pokrywa się paskami. Konsola jest stara i bez jakichkolwiek gwarancji wiec zrobiłem penny fix na HANA grałem już trzy razy po ok. 1h w RAW vs. Smackdown i nie było żadnych problemów. Ale jeśli znowu coś będzie to chyba nic mi nie pozostanie jak sprzedać jako uszkodzone. Z kablami i dodatkowym napędem to z 250zl chyba będzie.

11. cezeusz

cezeusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli opiszesz, na allegro, co robiłeś z tą konsolą to raczej wątpię żeby ktoś kupił za tą cenę .

Wczytywanie...

Poleć forum