1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prosze o pomoc w ocenie zestawuTemat nietypowy

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Slu-Pain_89, Styczeń 11, 2009.

1. Slu-Pain_89

Slu-Pain_89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!!!
    Nie wiem za bardzo gdzie umieścić ten temat;) mam pewien problem....;) Kumpel ma na sprzedanie uzywanego (ma ok. 1,5 roku) Xboxa360 arcade wersje falcon z zasilaczem 175W z hdmi...(nie przerobiony ale mozna przerobic)i jedną grą PGR4 chce za niego 650 zł...po cenach z allegro wnioskuje ze to troche za dużo...on tłumaczy sie tym ze był mało uzywany (fakt pograł moze na nim z miesiąc teraz lezy i się kurzy juz od jakiegos roku)Mi zalezy na kupnie tego ixa bo wiem ze nie był rżnięty, nie podłączał go pod neta, i ma mozliwosc przeróbki itp..jednak nie za wszelką cene

Nasuwa sie pytanie czy mam racje???czy ten zestaw jest wart swej ceny??Pomóżcie bo ja nie wiem co robic czy sie targowac i użerać sie z kolegą czy poszukac cos na allegro...tu mam jednak pewniaka...Jezeli mam racje to przemówcie do rozumu mojemu koledze...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Robciq

Robciq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Far Far Away
    1.5 roku to jednak sporo. Ja bym Ci radził kupić nowego , przerobionego (lite-on) xbox'a arcade na allegro. Cena to 750-800zł , więc lepiej dać te 100zł więcej i mieć nówkę z przeróbką. Narazie większość to falcony ale jeśli chcesz to poczekaj i może upolujesz sobie jaspera na allegro :). Takie jest moje zdanie ^^

4. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
  5. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Tylko że to nie jest jasper tak jak napisałeś, jak byk pisze Falcon. Po drugie nie pisze nic o dwóch grach.

@topic
    Od tedo kolegi za jakieś 450-500 max możesz kupić, wtedy jesteś w komfortowej sytuacji bo wiesz że to pewniak.

6. Slu-Pain_89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki za wszystkie info :)utwierdziliscie mnie w przekonaniu ze kolega przesadza...co do kupna nowego to raczej mnie nie stac....Michael94 link z twojej aukcji odpada bo chce kupic z mozliwoscią przeróbki...albo juz przerobionego..jak najtaniej i w dobrym stanie

7. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    ten z aukcji tez jest juz do przerobienia. (koszt jakies 80zł)

450-500 zł to max co mozna dac za to prawie nowke od kolegi

8. Slu-Pain_89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chyba cos mnie omineło:p da sie juz przerobic nowego Liteon`a ??

9. janek418

janek418 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Słupsk
  10. jack119

jack119 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja dałem za takiego 500zł, ale to 3 miesiące temu, gdy był warty 800 zł :)

Wczytywanie...

Poleć forum